Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.
20 položek celkem

Cena

01
101

Značky

Položek k zobrazení: 20
bergamot
Novinka
0 Kč / ks

Bergamotový olej Soul of Nature pochází z...

Kód: 1344
cedar
Novinka
0 Kč / ks

Éterické oleje pocházejí z těch nejčistších...

Kód: 1341
citron
Novinka
0 Kč / ks

Citrónový olej Soul of Nature pochází z oblasti...

Kód: 1347
eukalyptus
Novinka
0 Kč / ks

Eukalyptový olej Soul of Nature pochází z místa...

Kód: 1350
levandule
Novinka
0 Kč / ks

Přírodní levandulový olej LR Soul of Nature...

Kód: 1353
peprmint
Novinka
0 Kč / ks

Mátový olej LR Soul of Nature vyrábí nadace...

Kód: 1356
pomeranč
Novinka
0 Kč / ks

Pomerančový olej Soul of Nature pochází z...

Kód: 1359
tymián
Novinka
0 Kč / ks

Tymiánový olej Soul of Nature vyrábí po...

Kód: 1368
LR Soul of Nature, Hopeful Soul, série: Roll-on, Tělové máslo, Sprchový gel
Novinka
0 Kč / ks

LR Soul of Nature Hopeful Soul Série je...

Kód: 1395
LR Soul of Nature, Cheerful Soul, série: Roll-on, Tělové máslo, Sprchový gel
Novinka
0 Kč / ks

LR Soul of Nature, Cheerful Soul Série vyzařuje...

Kód: 1422
Nahoru
Další produkty

Mohou éterické oleje ovlivnit Vaši pohodu? Ze zkušenosti našich zákazníků můžeme potvrdit, že éterické oleje přispívají ke zlepšení nálady. Vědecké studie prokazují, jak se čicháním a dýcháním molekul vůně aktivují oblasti lidského mozku. Čich je přímo spojen s takzvaným limbickým systémem. Toto je oblast mozku, která je domovem vzpomínek a emocí. V okamžiku, kdy informace o molekulách vůně dorazí do limbického systému, spustí se pocity a emoce.

Vůně tedy mají obrovskou moc a ovlivňují naše emoce. Vůně éterických olejů můžou vyvolat různé emoce, a tak v závislosti na našich individuálních potřebách mají vliv na naši pohodu. Například: je známo, že vůně levandule má relaxační a uklidňující účinek. Což znamená, že můžete tuto vůni používat v situacích a prostředích, ve kterých potřebujete nebo chcete být uvolněni a uklidněni, například před spaním. Éterické oleje a ošetřující produkty LR Soul of Nature nabízejí přírodní řešení, která prospívají Vašemu zdraví.

Co značka Soul of Nature představuje?  Německá společnost LR přichází s kolekcí Soul of Nature, která znamená aroma a pohodu. To vše díky kombinaci čistých a přírodních éterických olejů a přírodních produktů péče o tělo v jedné značce. Jak samotný název napovídá, značka je darem od duše přírody našim duším. Soul of Nature nabízí dýchatelné emoce. Ovlivněte svou náladu a pohodu, a těšte se z koncentrované životní síly rostlinného světa.

Produkty v řadě Soul of Nature obsahují více než 95 % přírodních složek * | Lahvičky a dózy jsou z recyklovaného plastu (rPET)** | Éterické oleje a směsi olejů ve skleněných lahvičkách s recyklovaným sklem***

*NOI = Natural Origin Index – index přírodního původu podle DIN 16128. **Uzávěry a víčka z plastu (PP). ***Může obsahovat až 55 % recyklovaného skla.

 

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz