Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.
18 položek celkem

Cena

01
101

Značky

Položek k zobrazení: 18
bergamot
Novinka
0 Kč / ks

Bergamotový olej Soul of Nature pochází z...

1344
cedar
Novinka
0 Kč / ks

Éterické oleje pocházejí z těch nejčistších...

1341
citron
Novinka
0 Kč / ks

Citrónový olej Soul of Nature pochází z oblasti...

1347
eukalyptus
Novinka
0 Kč / ks

Eukalyptový olej Soul of Nature pochází z místa...

1350
levandule
Novinka
0 Kč / ks

Přírodní levandulový olej LR Soul of Nature...

1353
peprmint
Novinka
0 Kč / ks

Mátový olej LR Soul of Nature vyrábí nadace...

1356
pomeranč
Novinka
0 Kč / ks

Pomerančový olej Soul of Nature pochází z...

1359
tymián
Novinka
0 Kč / ks

Tymiánový olej Soul of Nature vyrábí po...

1368
LR Soul of Nature, Hopeful Soul, série: Roll-on, Tělové máslo, Sprchový gel, Směs éterických olejů
Novinka
0 Kč / ks

LR Soul of Nature Hopeful Soul řada produktů...

1401
LR Soul of Nature, Cheerful Soul, série: Roll-on, Tělové máslo, Sprchový gel
Novinka
0 Kč / ks

LR Soul of Nature, Cheerful Soul Série vyzařuje...

1422
pečující
Novinka
LR Soul of Nature, Pečující olej, 100ml
vyplňte formulář Zeptat se
0 Kč / ks

Soul of Nature Pečující olej dodá jemnou péči o...

1371
Nahoru
Další produkty

Mohou éterické oleje ovlivnit Vaši pohodu? Ze zkušenosti našich zákazníků můžeme potvrdit, že éterické oleje přispívají ke zlepšení nálady. Vědecké studie prokazují, jak se čicháním a dýcháním molekul vůně aktivují oblasti lidského mozku. Čich je přímo spojen s takzvaným limbickým systémem. Toto je oblast mozku, která je domovem vzpomínek a emocí. V okamžiku, kdy informace o molekulách vůně dorazí do limbického systému, spustí se pocity a emoce.

Vůně tedy mají obrovskou moc a ovlivňují naše emoce. Vůně éterických olejů můžou vyvolat různé emoce, a tak v závislosti na našich individuálních potřebách mají vliv na naši pohodu. Například: je známo, že vůně levandule má relaxační a uklidňující účinek. Což znamená, že můžete tuto vůni používat v situacích a prostředích, ve kterých potřebujete nebo chcete být uvolněni a uklidněni, například před spaním. Éterické oleje a ošetřující produkty LR Soul of Nature nabízejí přírodní řešení, která prospívají Vašemu zdraví.

Co značka Soul of Nature představuje?  Německá společnost LR přichází s kolekcí Soul of Nature, která znamená aroma a pohodu. To vše díky kombinaci čistých a přírodních éterických olejů a přírodních produktů péče o tělo v jedné značce. Jak samotný název napovídá, značka je darem od duše přírody našim duším. Soul of Nature nabízí dýchatelné emoce. Ovlivněte svou náladu a pohodu, a těšte se z koncentrované životní síly rostlinného světa.

Produkty v řadě Soul of Nature obsahují více než 95 % přírodních složek * | Lahvičky a dózy jsou z recyklovaného plastu (rPET)** | Éterické oleje a směsi olejů ve skleněných lahvičkách s recyklovaným sklem***

*NOI = Natural Origin Index – index přírodního původu podle DIN 16128. **Uzávěry a víčka z plastu (PP). ***Může obsahovat až 55 % recyklovaného skla.

 

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz