Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

LR Soul of Nature, Cheerful Soul, série: Roll-on, Tělové máslo, Sprchový gel, Éterický olej, Pokojový sprej

0 Kč / ks
vyplňte formulář Zeptat se

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svět vůně LR Soul of Nature Cheerful Soul navozuje fantastickou náladu a umožňuje probublávat pozitivní energií. Užívejte si života – se skvělým přístupem a úsměvem na tváři. Cheerful Soul Vás rozzáří.

Mají produkty LR Soul of Nature okamžitý vliv na moji náladu, nebo je musím používat delší dobu? Produkty LR Soul of Nature mohou díky své vůni okamžitě ovlivnit Vaši náladu a pohodu. Jakmile se vůně ve Vašem nosu rozšíří a dosáhne Vašeho mozku, může se spustit pocit nebo emoce. Dlouhodobé užívání je doporučeno, aby bylo možné plně využívat těchto spouštěných emocí v každodenním životě a užívat si trvalé pohody.

Jsou jednotlivé éterické oleje LR Soul of Nature vhodné také pro přidání do sprchových gelů LR Soul of Nature, LR Soul tělového másla a LR Soul of Nature pokojových sprejů? Jednotlivé éterické oleje LR Soul of Nature a směsi olejů nejsou určeny k přidávání do sprchových gelů LR Soul of Nature, tělových krémů LR Soul of Nature nebo LR Soul of Nature pokojových sprejů. Ty již obsahují ideální množství příslušné olejové směsi pro maximální pohodu.

Mohou být jednotlivé éterické oleje LR Soul of Nature a směsi olejů přidávány do jiných LR pečujících přípravků? Jednotlivé éterické oleje LR Soul of Nature a olejové směsi nejsou vhodné k přidávání do jiných LR pečujících přípravků, protože pak již nemůžeme zaručit účinek, stabilitu a snášenlivost pokožky s produkty. LR Soul of Nature však nabízí širokou škálu pečujících produktů s éterickými oleji – takže určitě si vyberete ten pravý, který bude vyhovovat Vašim potřebám.

Mohu pro svou dobrou náladu použít kombinaci produktů z různých světů nálad LR Soul of Nature? Samozřejmě. Používejte produkty 4 světů nálad LR Soul of Nature, jak chcete – cokoli potřebujete k posílení své pohody.

Jsou jednotlivé éterické oleje LR Soul of Nature vhodné také pro lidskou spotřebu nebo orální užití?

Jednotlivé éterické oleje LR Soul of Nature a olejové směsi rozhodně NEJSOU vhodné k lidské spotřebě a nikdy by neměly být užívány orálně. Výrobky LR Soul of Nature jsou licencovány pouze pro použití na kůži nebo vzduchem s nosičem vůní (licence pro kosmetické výrobky a komodity). To je také v souladu s konceptem naší značky (efekt vnější vůně přes kůži a čich).

Jsme si jisti, že naše éterické oleje jsou velmi prospěšné – ať už přimíchané s produkty péče o pleť nebo jako vůně do pokoje. Chcete-li provonět místnost, odpařte olej pomocí vonného nosiče pro maximální účinnost.

Zdraví. Mohu produkty LR Soul of Nature používat během těhotenství? V těhotenství byste se zpravidla měli vyvarovat vdechování čistých éterických olejů. Protože však koncentrace éterických olejů v přípravcích LR Soul of Nature je výrazně nižší než v čistém éterickém oleji, můžete je použít i v těhotenství. Přesto doporučujeme použití éterických olejů prodiskutovat se svým lékařem nebo porodní asistentkou. Vždy si přečtěte varování na příslušných etiketách produktů a bezpečnostních listech.

Mohou být produkty Soul of Nature použity také u kojenců a batolat? U kojenců a batolat produkty Soul of Nature užijte pouze po konzultaci s porodní asistentkou, přírodním lékařem nebo dětským lékařem. Doporučujeme používat éterické oleje a olejové směsi jako vůně v místnosti – pomocí difuzéru nebo aroma lampy. Tímto způsobem dokážou i ti nejmenší těžit z produktů Soul of Nature. Vždy používejte méně produktů a olejů, když jsou poblíž děti, protože děti jsou citlivější než dospělí. Vždy si přečtěte varování na příslušných etiketách produktů a bezpečnostních listech.

Jsou pokojové vůně s éterickými oleji bezpečné pro domácí zvířata? Dokud dodržíte doporučenou dobu a doporučené množství éterického oleje, je provonění místnosti pro domácí zvířata neškodné. Zvířata reagují na éterické oleje jinak než lidé, a proto byste je měli při prvním použití éterických olejů jako vůně v místnosti sledovat. Difuzory a aroma lampy by neměly být umístěny přímo vedle klecí pro zvířata nebo pelíšků pro zvířata. Přímé použití na domácí zvířata, např. k ošetřování srsti, se nedoporučuje.

Co mám dělat, když se mi neředěné nebo velké množství přípravku dostane do kontaktu s očima nebo sliznicemi? Pokyny pro první pomoc naleznete v části 4 bezpečnostního listu příslušného přípravku a přečtěte si štítek výrobku. Když se Vaše kůže dostane do kontaktu s neředěnými silicemi, ihned místo omyjte mýdlem pod tekoucí vodou. Když se Vaše oči dostanou do kontaktu s éterickými oleji, vyjměte si kontaktní čočky (máte-li nějaké) a víčka držte dokořán 10 – 15 minut pod tekoucí vodou. Pokud je postiženo pouze jedno oko, chraňte nezraněné oko a současně se ošetřujte k druhému. V případě přetrvávajících potíží se poraďte s očním lékařem.

Může být provonění místnosti jednotlivými éterickými oleji a olejovými směsmi LR Soul of Nature škodlivé pro mé zdraví?

Pokud dodržíte doporučené doby aplikace a dávky, provonění místnosti éterickými oleji je zdravotně nezávadné a může mít dokonce prospěch na Vaše blaho. Sledujte, jak Vaše tělo reaguje na vůni v místnosti. Pokud jste alergičtí na některé složky éterických olejů, doporučujeme je NEPOUŽÍVAT.

Skladování a likvidace. Jsou jednotlivé éterické oleje a směsi olejů LR Soul of Nature škodlivé pro kanalizační systém? Nezředěné éterické oleje byste neměli nalévat do kanalizace.

Jaký je nejlepší způsob skladování produktů LR Soul of Nature? Éterické oleje a výrobky obsahující éterické oleje byste měli skladovat na tmavém a suchém místě, protože jsou obzvláště citlivé na světlo. To je také důvod, proč naše výrobky LR Soul of Nature jsou baleny v hnědě zbarvených lahvičkách. Ideálně je uložte do skříně nebo zásuvky a vždy se ujistěte, že jsou pevně zavřené.

Jak dlouho smím produkty LR Soul of Nature uchovávat? Jednoduše zkontrolujte datum spotřeby na obalu Vašeho ošetřujícího přípravku. V případě éterických olejů a olejových směsí podmínky skladování určují, jak dlouho zůstanou produkty použitelné. Čím lepší jsou skladovací podmínky (chladné, tmavé a suché), tím déle budete moci výrobky užívat.

Jak mám zlikvidovat zbytky jednotlivých éterických olejů a olejových směsí? Zeptejte se své místní společnosti zabývající se likvidací odpadu a nahlédněte do oddílu 13 bezpečnostního listu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Cheerful Soul
Záruka: uvedena na obale produktu LR Health & Beauty
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Hodnocení obchodu na Zboží.cz