Colostrum-imunita,předoperační a pooperační stav

Nejprodávanější

colostrum kapsle
od 1 285 Kč–24 %
LR Lifetakt Colostrum kapsle, série
Akce Tip
Skladem
Kód: 358/COL
Původně: 1 285 Kč  (–24 %)
od 799 Kč / ks
colostrum tekuté
od 949 Kč–21 %
Původně: 949 Kč  (–21 %)
od 749 Kč / ks
2 položek celkem
colostrum tekuté
od 949 Kč–21 %
od 749 Kč / ks

Vyberte si své balení z nabídky LR...

Kód: 364/COL
colostrum kapsle
Akce Tip
od 1 285 Kč–24 %
od 799 Kč / ks

Vyberte si své balení z nabídky LR LIFETAKT...

Kód: 358/COL

Colostrum má blahodárný efekt na lidské tělo, které si potřebuje imunitní systém posilňovat a držet v rovnováze, neboť je vystaveno řadě nepříznivých faktorů a riziku civilizačních chorob. Colostrum LR Health & Beauty má původ v kravských chovech v Německu, Rakousku, Švýcarsku a produkuje se pouze z přebytečného mleziva v prvních 12 hodinách po porodu, protože má nejvyšší obsah imunoglobulinů. Colostrum se vyrábí z přebytečného mléka, které tele nestačí zkonzumovat a využívá se patentovaný a šetrný postup výroby za studena, čímž se zachovávají zdraví prospěšné prvky. Neobsahuje žádné konzervační přísady ani anabolické steroidy.
Colostrum je, stejně jako AloeVera, nesrovnatelné s mnohými typově podobnými přípravky na trhu – hodnota spočívá v silných antibakteriálních a přitom nulových nežádoucích účincích a nulovém procentu toxinů.

Colostrum obsahuje účinné látky:
Imunoglobuliny – specifické látky, které mají za úkol napadat viry, bakterie a parazity a zničit je;  Imunitní regulátory – spouštějí a harmonizují obrannou reakci těla, tzv. imunitní reakci, napomáhají urychlit uzdravení (cytosiny, in-terleukiny, laktoferin atd.) ; Růstové faktory – řídí buněčnou a látkovou regenerací, povzbuzují růst svalů, zlepšují výkon a napomáhají regeneraci po sportování a úrazech; Vitamíny, minerály, stopové prvky a aminokyseliny. Colostrum obsahuje i protilátky nebezpečných bakterií Escherichia Coli, Salmonella, Streptococcus, Staphylococcus a Cryptosporidia.

Každý krok zpracování produktů z řady Colostrum pravidelně kontroluje SGS Institut Fresenius. LR Health & Beauty a jeho řada Colostrum si stále udržuje mezinárodní certifikát SGS Institut Fresenius, proto jsem neváhali a produkt nabízíme na eshopu www.zdravi-krasa.cz

K objednávce  Colostrum  přikládáme tištěné materiály s dávkováním a popisem produktu. Samozřejmostí je dárek k objednávce.