Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Colostrum

2 položek celkem

Cena

10691349
110691349

Značky

Položek k zobrazení: 2
colostrum tekuté
1 069 Kč / ks

Colostrum je šetrně zpracovaný prémiový...

1691
colostrum kapsle
1 349 Kč / ks

Colostrum je šetrně zpracovaný prémiový...

1690

Colostrum má blahodárný efekt na lidské tělo, které si potřebuje imunitní systém posilňovat a držet v rovnováze, neboť je vystaveno řadě nepříznivých faktorů a riziku civilizačních chorob. Colostrum LR Health & Beauty má původ v kravských chovech v Německu, Rakousku, Švýcarsku a produkuje se pouze z přebytečného mleziva v prvních 12 hodinách po porodu, protože má nejvyšší obsah imunoglobulinů. Vyrábí se z přebytečného mléka, které tele nestačí zkonzumovat a využívá se patentovaný a šetrný postup výroby za studena, čímž se zachovávají zdraví prospěšné prvky. Neobsahuje žádné konzervační přísady ani anabolické steroidy.
Colostrum LR  Health & Beauty je nesrovnatelné s mnohými typově podobnými přípravky na trhu – hodnota spočívá v silných antibakteriálních a přitom nulových nežádoucích účincích a nulovém procentu toxinů.

Účinné látky:
Imunoglobuliny – specifické látky, které mají za úkol napadat viry, bakterie a parazity a zničit je.  

Imunitní regulátory – spouštějí a harmonizují obrannou reakci těla, tzv. imunitní reakci, napomáhají urychlit uzdravení (cytosiny, in-terleukiny, laktoferin atd.)

Růstové faktory – řídí buněčnou a látkovou regenerací, povzbuzují růst svalů, zlepšují výkon a napomáhají regeneraci po sportování a úrazech.

Vitamíny, minerály, stopové prvky a aminokyseliny.

Protilátky nebezpečných bakterií Escherichia Coli, Salmonella, Streptococcus, Staphylococcus a Cryptosporidia.

Každý krok zpracování produktů z řady Colostrum pravidelně kontroluje SGS Institut Fresenius. LR Health & Beauty a jeho řada Colostrum si stále udržuje mezinárodní certifikát SGS Institut Fresenius, proto jsem neváhali a produkt Vám zde nabízíme.

K objednávce  Colostrum  přikládáme tištěné materiály s dávkováním a popisem produktu. Samozřejmostí je dárek k objednávce.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz