Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Eco Blackimage gel na praní tmavého prádla, 1500 ml, 30 praní

249 Kč / ks
Skladem na centrále

Rychle rozpustný koncentrovaný gel na černé a tmavé prádlo Blackimage o obsahu 1500 ml  (odpovídá 3 litrům běžně dostupného prostředku). Má mimořádné stabilizační účinky na tmavé barvy a černou. Obsahuje složku stabilex s ochranným faktorem barvy CPF24. Tedy nejsilnější ochranu barev při praní. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černá je základ a nikdy nevyjde z módy. Každý má nějaké černé kousky v šatníku. Černá však vyžaduje speciální péči. Jinak bledne, bledne, bledne…. až je z ní šedá. K tmavým barvám je BLACIMAGE gel velmi šetrný. 

Má za úkol odstranit nečistoty a zachovat původní barvu. Obsahuje složku stabilex s ochranným faktorem CPF 24, která je nejvyšší možnou ochranou barvy před sepráním.

Opakovaným praním v tomto gelu se barvy naopak oživují a získávají plný odstín. Inovativní komplex pracích složek zajišťuje účinné, ale hlavně šetrné odstranění špíny se zachováním barev tak, aby při praní nevybledly. Gel obsahuje i komplex bioaktivních látek, které odstraňují nečistoty biologického původu. Zbytky jídla, ovoce, tráva a další. Díky tomu lze gel používat při nižších teplotách, což má velmi dobrý vliv na udržení prádla v té nejlepší formě. Prádlo si zachovává tvar a barvu.

Super nápad: zcela nové kousky šatníku doporučujeme alespoň při prvním praní vyprat samostatně. Zjistíte tím skutečnou stabilitu barvy nového prádla. Pokud je výsledek dobrý, pak můžete už dále prát společně s ostatním prádlem. 

Pokud jste omylem vyprali barevné prádlo v prášku na bílé prádlo a vybledla barva, nezoufejte. Všechno se dá napravit. Po cca třech praních barevného prádla v tomto gelu se barvy opět rozjasní a vybledlý nádech z bílého prášku se odstraní.

U zcela nových oděvů sledujte na jejich visačce nápis: WASH SEPARATELY = PRÁT ODDĚLENĚ/SAMOSTATNĚ. Takové oblečení nemá dostatečně stabilizovanou barvu textilie – uvolňuje ji při praní. Mohlo by ti obarvit další prádlo. Per toto oblečení vždy odděleně.

Teplotní rozsah použití: pro teploty od 20 do 95 st. Celsia; optimální teploty na praní barevného prádla jsou do 40 stupňů Celsia; dodržuj pokyny výrobců textilií.

Ekologie: tento prací prostředek je velmi koncentrovaný. Stačí poloviční množství oproti klasickým prostředkům. Neobsahuje zbytečnou vodu, která má za cíl u obyčejných prostředků jen zvyšovat celkový objem produktu.

1,5 litru odpovídá 3 litrům obyčejného gelu ze supermarketu. Díky tomu se prostředek 2 x lépe vymáchává z prádla.

Vznikne pouze poloviční množství odpadu ve vodě. Na zabalení stačí menší/poloviční obal. Poloviční obal při přepravě - vyprodukuje méně emisí výfukových plynů. Zabere polovinu místa v koupelně oproti klasickým nekoncentrovaným prostředkům. Neničí bakterie v čističkách odpadních vod.

Značka DEDRA INNOVATIONS a její prací, mycí a čistící prostředky a kosmetika získala certifikát GREEN BRANDS.  Zařadila se tím mezi přední značky na mezinárodním trhu, kterým záleží na životním prostředí a udržitelném rozvoji.

Vyrobeno v ČR: výrobek vyvinuli a vyrobili specialisté výrobního závodu v České Skalici. Již od roku 1995 je Vaše DEDRA hlavním inovátorem v oblasti vývoje a výroby drogerie a kosmetiky.

Tento prostředek je: bez chlóru; bez perborátu; bez fosfátů; nikdy nebyl, není a nebude testovaný na zvířatech.

Recyklace: obaly jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů. Prosíme, abyste po spotřebování každého prostředku obal opět odevzdali do tříděného odpadu dle symbolů na obalu.

Poslední kapka: využijte drogerii i kosmetiku DO POSLEDNÍ KAPKY tím, že lahve od prostředků nejprve vypláchnete, roztok použijte k praní, mytí nebo čistění; teprve vypláchnuté lahve recyklujte do plastových sběrných kontejnerů; ušetříte peníze a zároveň přispějete k ochraně přírody při druhotném zpracování plastů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Eko drogerie
Záruka: uvedena na obale produktu Vaše DEDRA
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Hodnocení obchodu na Zboží.cz