Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Eco prací prášek na montérky a pracovní oděvy, 1000 g

99 Kč / ks
Skladem na centrále

Prací prostředek na pracovní oděvy Eco special MECHANIC o obsahu 1000 g má vysokou odmašťovací schopnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyprat montérky a další pracovní oděvy je někdy skutečně výzva. Tam, kde selže tradiční prášek, přichází na řadu ECOSPECIAL MECHANIC prášek. Vysoká odmašťovací síla odstraní všechny specifické skvrny včetně olejů a mazadel. Mimořádná odmašťovací síla je základ tohoto pracího prostředku. Použijte ho na montérky i kuchařské oděvy, které jsou mastné.

S vyšší teplotou praní nad 50 st C. se zvyšuje i samotný účinek tohoto prostředku. 

Základem nového složení je použití snadno biologicky odbouratelných aktivních látek a silného odmašťovacího účinku.  

Při běžném praní tak silnou odmašťovací schopnost nepotřebujeme. V tom jsou pracovní mastné oděvy velmi specifické. Specifická špína potřebuje i speciální postupy.  Proto naši specialisté vyvinuli tento prostředek, který splní náročná kritéria péče o silně znečistěné oděvy.

Teplotní rozsah použití: použitelný pro teploty od 60 do 95 st. Celsia. Optimální teploty na praní mastných a silně znečistěných textilií je nad 50 st. C. Vyšší teplota násobí prací účinek. Dodržujte však pokyny výrobců textilií na štítku na praní.

Ekologie: tento prací prostředek je velmi koncentrovaný. Stačí poloviční množství oproti klasickým prostředkům. Neobsahuje zbytečnou vodu, která má za cíl u obyčejných prostředků jen zvyšovat celkový objem produktu. Díky tomu se prostředek 2 x lépe vymáchává z prádla.

Vznikne pouze poloviční množství odpadu ve vodě. Na zabalení stačí menší/poloviční obal. Poloviční obal při přepravě - méně emisí výfukových plynů. Zabere polovinu místa v koupelně oproti klasickým nekoncentrovaným prostředkům. Neničí bakterie v čističkách odpadních vod.

Značka DEDRA INNOVATIONS a její prací, mycí a čistící prostředky a kosmetika získala certifikát GREEN BRANDS.  Zařadila se tím mezi přední značky na mezinárodním trhu, kterým záleží na životním prostředí a udržitelném rozvoji.

Vyrobeno v ČR: výrobek vyvinuli a vyrobili specialisté výrobního závodu v České Skalici. Již od roku 1995 je společnost Vaše DEDRA hlavním inovátorem v oblasti vývoje a výroby drogerie a kosmetiky.

Tento prostředek je: bez chlóru; bez perborátu; bez fosfátů; nikdy nebyl, není a nebude testovaný na zvířatech.

Recyklace: obaly jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů. Prosíme, abys po spotřebování každého prostředku obal opět odevzdali do tříděného odpadu dle symbolů na obalu. Děkujeme. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Eko drogerie
Záruka: uvedena na obale produktu Vaše DEDRA
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Hodnocení obchodu na Zboží.cz