Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Eco Ultragel pro odstranění vodního kamene a rzi, 500 ml

129 Kč / ks
Skladem na centrále

Mimořádně účinný Eco Ultragel o obsahu 500 ml pro odstranění silných nánosů vodního kamene a rzi v domácnosti (koupelna, kuchyň) s parfemací meloun Cantaloupe. Bleskový a silný odstraňovač na rez a vodní kámen! Odstraní i krusty vodního kamene a rezavé skvrny z kapající baterie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Eco Ultragel obsahuje směs aktivních látek rozpouštějících velmi silné nánosy a krusty vodního kamene a silné usazeniny rzi (u vodovodních baterií, v místě odtoku vody, v záhybech a rozích). Je to GEL a to je základ. Neztéká z ošetřeného povrchu. Prostě se tam uchytí a působí tam, kde potřebujete. Pohlcuje rez a vodní kámen.

  • Pokud ho nanesete na vodní kámen, během pár vteřin uvidíte, jak působí. Vodní kámen se začne rozpouštět před očima.
  • Použité tenzidy jsou biologicky rozložitelné, šetrné k životnímu prostředí i čističkám odpadních vod. Vzhledem k tomu, že je prostředek mimořádně účinný, tak je nutné používat při práci s ním ochranné rukavice. Nebo zabránit styku silného koncentrátu s pokožkou. Není to „čajíček“ ani „kapky ranní rosy“, ale koncentrát, který musí odstranit rez a vodní kámen.
  • Můžete s ním odstranit i vodní kámen v ucpaném sítku na vodovodní baterii (taková ta část na konci kohoutku, která vytváří perlivý efekt vytékající vody). Sítko odšroubuj z kohoutku a ponoř na cca 30 až 60 minut do malé skleničky s Eco Ultragelem, postačí množství o obsahu 1x  čajové lžičky. Jen aby bylo celé to sítko obalené vodním kamenem pod hladinou. Výsledek bude stát za to. Pokud voda z kohoutku stříkala na všechny strany, tak po odstranění vodních usazenin bude kohoutek jako nový. Voda bude vytékat tak, jak má a už nebude zastříkaná celá koupelna.
  • Eco Ultragel má širokou škálu využití: v koupelně na silné nánosy vodního kamene a rezaté fleky;  v toaletě na rezavé skvrny uvnitř mísy a pro kuchyňský dřez, či úklid v chladničce. Využití si najde venku na zahradě, terase nebo balkonu. 
  • Na hůře dostupná (nejčastěji svislá) místa nanášejte gel pomocí houbičky na nádobí. Všude, kde je rez a vodní kámen, stačí nanést, nechat působit a opláchnout čistou vodou.
  • Tento prostředek je vysoce koncentrovaný. Stačí menší množství oproti klasickým prostředkům. Díky menšímu obalu našeho koncentrátu šetříte životní prostředí při následném zpracování obalových materiálů. Vznikne menší množství odpadu pro následnou recyklaci. Na zabalení našeho koncentrátu stačí menší obal, který v přepravě -  vyprodukuje méně emisí výfukových plynů. Zabere méně místa v domácnosti oproti klasickým nekoncentrovaným prostředkům.

  • Eco Ultragel neničí bakterie v čističkách odpadních vod.

  • Tento prostředek je: bez chlóru; bez perborátu; bez fosfátů; nikdy nebyl, není a nebude testovaný na zvířatech. Výrobek je z výrobního závodu v České Skalici. Již od roku 1995 je společnost Vaše Dedra hlavním inovátorem v oblasti vývoje a výroby drogerie a kosmetiky. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Eko drogerie
Záruka: uvedena na obale produktu Vaše DEDRA
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Hodnocení obchodu na Zboží.cz