Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Silný a hustý EKO odstraňovač nánosů vodního kamene a rzi, ECO ULTRAGEL, 500 ml

159 Kč / ks
Skladem

Bleskový a silný odstraňovač na rez a vodní kámen. Odstraní i krusty vodního kamene a rezavé skvrny z kapající baterie. Mimořádně účinný gel pro odstranění silných nánosů vodního kamene a rzi v domácnosti (koupelna, kuchyň) s parfemací meloun Cantaloupe, ECO ULTRAGEL, 500 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Obsahuje směs aktivních látek rozpouštějících velmi silné nánosy a krusty vodního kamene a silné usazeniny rzi (u vodovodních baterií, v místě odtoku vody, v záhybech a rozích…).
  • Je to GEL a to je základ. Neodtéká z ošetřeného povrchu. Prostě se tam uchytí a působí tam, kde potřebujete. 
  • Pokud ho nanesete na vodní kámen, během pár vteřin uvidíte, jak působí. Vodní kámen se začne rozpouštět před očima.
  • Použité tenzidy jsou biologicky rozložitelné, šetrné k životnímu prostředí i čističkám odpadních vod.

 V rozích sprchových koutů a vany se usazeniny tvoří nejvíce. Voda tam nateče, zaschne a s ní se utvoří i krusta vodního kamene. Právě tam je vhodné nanést ECO Ultragel a chvíli ho nechat působit. Po každém působení povrch opláchnout čistou vodou, abychom působení zastavili a povrch byl připravený k používání.  Vzhledem k tomu, že je prostředek mimořádně účinný, doporučujeme používat při práci s ním ochranné rukavice. Nebo zabránit styku silného koncentrátu s pokožkou. Není to „čajíček“ ani „kapky ranní rosy“, ale koncentrát, který nám musí odstranit rez a vodní kámen.

Můžete s ním odstranit i vodní kámen v ucpaném sítku na vodovodní baterii. (taková ta část na konci kohoutku, která vytváří perlivý efekt vytékající vody) Sítko odšroubujte z kohoutku a ponořte na cca 30 až 60 minut do malé skleničky ECO Ultragelem. Přípravku do skleničky stačí vložit málo, ať je celé sítko pod hladinou. Výsledek bude stát za to. Pokud vámi voda z kohoutku vytékala nakřivo, nebo byl pramen vody deformovaný a voda stříkala na všechny strany, tak po odstranění vodních usazenin bude kohoutek jako nový. Voda bude vytékat tak, jak má a nebudete mít zastříkanou celou koupelnu.

 

Super nápad

  • Když už ECO Ultragel doma máte, najdete pro něj širokou škálu využití. V koupelně na silné nánosy vodního kamene a rezaté fleky. Na toaletě na rezavé skvrny uvnitř mísy. V kuchyni se také tvoří krusty vodního kamene a rez. No a pochopitelně i venku na zahradě, terase nebo balkonu najdete spousty míst, kde se tvoří rezavé fleky.
  • Na hůře dostupná (nejčastěji svislá) místa aplikujte gel pomocí houbičky na nádobí. Je to snadné a zabráníte plýtvání prostředkem.
    Všude, kde je rez a vodní kámen, stačí nanést, nechat působit a opláchnout čistou vodou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Eko drogerie
Záruka: uvedena na obale produktu Vaše DEDRA
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Hodnocení obchodu na Zboží.cz