Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

LR Soul of Nature, Pečující olej, 100 ml

539 Kč / ks
.

Soul of Nature Pečující olej dodá jemnou péči o tělo, pro pocit sametově hladké pokožky. Jedná se o masážní olej bez zápachu. Vyživuje a regeneruje pokožku mandlovým a jojobovým olejem spolu s výtažkem z Aloe Vera, hydratuje a chrání pokožku před vysoušením. Perfektní jako základový olej, který můžete provonět jednotlivými éterickými oleji z řady LR Soul of Nature. Vhodný pro vnější použití na kůži. Pečující olej využijete • 2v1: Tělový a masážní olej s mandlovým a jojobovým olejem a výtažkem z Aloe Vera ;  • Perfektní základ pro ředění éterických olejů LR Soul of Nature ; •  97 % přírodních složek.

Produkt je skladem na LR-Czech.

Objednat

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení Pečujícího oleje: Coco-Caprylate/Caprate, Ethylhexyl Steaate, Capryl/Capric Triglyceride, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sladká Mandle) Olej, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Olej Ze Semen, C13-15 Alkane, Glycine Soja Tokoferol

Použití: jemně vmasírujte do pokožky jako olej v péči o tělo, např. po sprchování. Naneste trochu štědřeji jako masážní olej a vmasírujte jemnými pohyby nebo jemným tlakem. Aby se podpořila Vaše osobní pohoda, lze do esence přimíchat jednotlivé éterické oleje LR Soul of Nature

Nikdy neaplikujte neředěné na kůži!

V nosiči vůně použijte v kombinaci s nosičem vůní, jako je lampa s čajovým svíčkou, vonný kámen nebo difuzér pro provonění místnosti. Vložte 3-4 kapky do difuzéru maximálně 3krát denně po dobu 1 hodiny. Rozložení vůně trvá několik minut. Při použití aromalampy vložte pár kapek do misky, která je již naplněna vodou, a nechte odpařit. Po chvíli misku znovu naplňte teplou vodou (jinak hrozí rozbití a stříkání). Vždy používejte pod dohledem. Po použití misku dobře vyčistěte. Usazeniny lze odstranit čističem vonných lamp. Čistič neaplikujte na plastové povrchy.

Jak je balení šetrné k přírodě?

Plastové i skleněné lahve jsou vyrobeny z recyklovaného PET – ekologického způsobu opětovného použití plastů. Vrchní části a víčka jsou stále vyrobeny z konvenčního plastu. Skleněné lahvičky, ve kterých LR skladuje éterické oleje a olejové směsi, obsahují až 55 % recyklovaného skla. Štítky produktů nejsou záměrně vyrobeny z (udržitelného) papíru, aby se zajistilo, že se ve sprše po kontaktu s olejem nerozpustí. Ve společnosti LR má bezpečnost produktů nejvyšší prioritu.

Mají produkty LR Soul of Nature okamžitý vliv na moji náladu, nebo je musím používat delší dobu?

Produkty LR Soul of Nature mohou díky své vůni okamžitě ovlivnit Vaši náladu a pohodu. Jakmile se vůně ve Vašem nosu rozšíří a dosáhne Vašeho mozku, může se spustit pocit nebo emoce. Dlouhodobé užívání je doporučeno, aby bylo možné plně využívat těchto spouštěných emocí v každodenním životě a užívat si trvalé pohody.

Mohou být jednotlivé éterické oleje LR Soul of Nature použity pouze v LR Soul of Nature Pečujícím oleji, nebo mohou být přidány také do difuzéru? 

Jednotlivé oleje LR Soul of Nature lze použít jako tělový a/nebo masážní olej po zředění produkty Soul of Nature Pečujícím oleji nebo smícháním s vodou v difuzéru, aroma lampě nebo vonném kameni pro provonění místnosti.

Mohou být olejové směsi LR Soul of Nature použity také v kombinaci s LR Soul of Nature Pečujícím olejem?

Ne. Směsi olejů LR Soul of Nature ze 4 světů nálad jsou vhodné pouze pro provonění místnosti, a proto by neměly být přidávány do Soul of Nature Pečujícího oleje pro použití na kůži.

Můžete namíchat jednotlivé éterické oleje LR Soul of Nature a olejové směsi pro provonění místnosti?

Pravidlo: následujte svůj nos. Pokud máte pocit, že našim olejovým směsím LR Soul of Nature chybí jedna nebo dvě složky, které máte obzvlášť rádi, jednoduše je přidejte do směsi.

Jsou jednotlivé éterické oleje LR Soul of Nature vhodné také pro lidskou spotřebu nebo orální užití?

Jednotlivé éterické oleje LR Soul of Nature a olejové směsi rozhodně NEJSOU vhodné k lidské spotřebě a nikdy by neměly být užívány orálně. Výrobky LR Soul of Nature jsou licencovány pouze pro použití na kůži nebo vzduchem s nosičem vůní (licence pro kosmetické výrobky a komodity). To je také v souladu s konceptem značky LR (efekt vnější vůně přes kůži a čich).

Éterické oleje jsou velmi prospěšné – ať už přimíchané s produkty péče o pleť nebo jako vůně do pokoje. Chcete-li provonět místnost, odpařte olej pomocí vonného nosiče pro maximální účinnost.

Jsou jednotlivé éterické oleje LR Soul of Nature a olejové směsi vhodné také pro použití v parní lázni?

Některé jednotlivé éterické oleje a směsi olejů LR Soul of Nature jsou také vhodné pro použití v parní lázni a mohou při takovém použití zlepšit Váš pocit pohody. Mějte na paměti, že Vaše parní lázeň by neměla trvat déle než 10 minut a při přidávání olejů buďte opatrní. Na 2 litry vody zpravidla stačí 3 – 5 kapek éterického oleje. Při použití silných éterických olejů, jako je tymián, nepřidávejte více než jednu kapku. K inhalaci doporučujeme použít mírnější oleje.

Pravidlo: vůně rostliny – tj. éterického oleje – by měla být příjemná. Větší intenzita se nedoporučuje, protože to může dráždit sliznice očí a dýchacích cest. Vždy si přečtěte varování na etiketách produktů a bezpečnostních listech.

Jsou jednotlivé éterické oleje LR Soul of Nature a olejové směsi vhodné také pro použití v sauně?

LR Soul of Nature lze využít i v sauně. Stačí přidat pár kapek jednotlivých éterických olejů nebo olejových směsí LR Soul of Nature a ponořit se do svého osobního světa vůní. Opět si dejte pozor na množství éterického oleje, které použijete: doporučené množství závisí na velikosti sauny, obvykle stačí 3 – 7 kapek. Pravidlo: vůně rostliny – tj. éterického oleje – by měla být příjemná. Větší intenzita se nedoporučuje, protože to může dráždit sliznice Vašich očí a dýchacích cest. Vždy si přečtěte varování na etiketách produktů a bezpečnostních listech.

Mohu produkty LR Soul of Nature používat během těhotenství?

V těhotenství byste se zpravidla měli vyvarovat vdechování čistých éterických olejů. Protože však koncentrace éterických olejů v přípravcích LR Soul of Nature je výrazně nižší než v čistém éterickém oleji, můžete je použít i v těhotenství. Přesto doporučujeme použití éterických olejů prodiskutovat se svým lékařem nebo porodní asistentkou. Vždy si přečtěte varování na příslušných etiketách produktů a bezpečnostních listech.

Mohou být produkty Soul of Nature použity také u kojenců a batolat?

U kojenců a batolat produkty Soul of Nature užijte pouze po konzultaci s porodní asistentkou, přírodním lékařem nebo dětským lékařem. Doporučujeme používat éterické oleje a olejové směsi jako vůně v místnosti – pomocí difuzéru nebo aroma lampy. Tímto způsobem dokážou i ti nejmenší těžit z produktů Soul of Nature. Vždy používejte méně produktů a olejů, když jsou poblíž děti, protože děti jsou citlivější než dospělí. Vždy si přečtěte varování na příslušných etiketách produktů a bezpečnostních listech.

Jsou pokojové vůně s éterickými oleji bezpečné pro domácí zvířata?

Dokud dodržíte doporučenou dobu a doporučené množství éterického oleje, je provonění místnosti pro domácí zvířata neškodné. Zvířata reagují na éterické oleje jinak než lidé, a proto byste je měli při prvním použití éterických olejů jako vůně v místnosti sledovat. Difuzory a aroma lampy by neměly být umístěny přímo vedle klecí pro zvířata nebo pelíšků pro zvířata. Přímé použití na domácí zvířata, např. k ošetřování srsti, se nedoporučuje.

Co mám dělat, když se mi neředěné nebo velké množství přípravku dostane do kontaktu s očima nebo sliznicemi?

Pokyny pro první pomoc naleznete v části 4 bezpečnostního listu příslušného přípravku a přečtěte si štítek výrobku. Když se Vaše kůže dostane do kontaktu s neředěnými silicemi, ihned místo omyjte mýdlem pod tekoucí vodou. Když se Vaše oči dostanou do kontaktu s éterickými oleji, vyjměte si kontaktní čočky (máte-li nějaké) a víčka držte dokořán 10 – 15 minut pod tekoucí vodou. Pokud je postiženo pouze jedno oko, chraňte nezraněné oko a současně se ošetřujte k druhému. V případě přetrvávajících potíží se poraďte s očním lékařem.

Může být provonění místnosti jednotlivými éterickými oleji a olejovými směsmi LR Soul of Nature škodlivé pro mé zdraví?

Pokud dodržíte doporučené doby aplikace a dávky, provonění místnosti éterickými oleji je zdravotně nezávadné a může mít dokonce prospěch na Vaše blaho. Sledujte, jak Vaše tělo reaguje na vůni v místnosti. Pokud jste alergičtí na některé složky éterických olejů, doporučujeme je NEPOUŽÍVAT.

Jsou jednotlivé éterické oleje a směsi olejů LR Soul of Nature škodlivé pro kanalizační systém?

Nezředěné éterické oleje byste neměli nalévat do kanalizace.

Jaký je nejlepší způsob skladování produktů LR Soul of Nature?

Éterické oleje a výrobky obsahující éterické oleje byste měli skladovat na tmavém a suchém místě, protože jsou obzvláště citlivé na světlo. To je také důvod, proč naše výrobky LR Soul of Nature jsou baleny v hnědě zbarvených lahvičkách. Ideálně je uložte do skříně nebo zásuvky a vždy se ujistěte, že jsou pevně zavřené.

Jak dlouho smím produkty LR Soul of Nature uchovávat?

Jednoduše zkontrolujte datum spotřeby na obalu Vašeho ošetřujícího přípravku. V případě éterických olejů a olejových směsí podmínky skladování určují, jak dlouho zůstanou produkty použitelné. Čím lepší jsou skladovací podmínky (chladné, tmavé a suché), tím déle budete moci výrobky užívat.

INFORMACE O NEBEZPEČÍ:  je důležité zajistit, aby jednotlivé oleje nebyly spolknuty a aby nebyly použity přímo na pokožku. Doporučuje se, aby byly používány pouze pod dohledem dospělé osoby. Není vhodné ke konzumaci. Podrobné informace o bezpečném používání najdete v příslušném bezpečnostním listu nebo na štítku výrobku. Víko vždy pevně zavřete a skladujte na chladném a suchém místě mimo sluneční světlo.

Jak mám zlikvidovat zbytky jednotlivých éterických olejů a olejových směsí?

Zeptejte se své místní společnosti zabývající se likvidací odpadu a nahlédněte do oddílu 13 bezpečnostního listu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Éterické oleje
Záruka: uvedena na obale produktu LR Health & Beauty
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Hodnocení obchodu na Zboží.cz