Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Kosmetika

Nacházíte se v kategorii Kosmetika, ve které jsou produkty německého výrobce LR Health & Beauty. Česká pobočka LR vznikla v roce 1995, v současné době působí LR Health & Beauty prostřednictvím svých dceřiných poboček ve 28 zemích světa.

1 položek celkem

Cena

01
101

Značky

Položek k zobrazení: 1
20606 101 a
0 Kč / ks

LR Aloe Vera Regenerační krém Dermaintense je v...

Kód: 79

Pro společnost LR Health & Beauty jsme se rozhodli z několika důvodů. Zejména pro naši několikaletou zkušenost s produkty, jejich vysokou certifikaci a pro konzultaci s českými a slovenskými lékaři na lékařské infolince.

Pro dětské zákazníky doporučuji vyzkoušenou řadu Dětské kosmetiky. Z toho vyplývá, že se LR zaměřuje zejména na šetrné složení. Upustila od parabenů, minerálních olejů a nyní také od vonných olejů. Výrobky z řady Aloe via Baby ošetřují citlivou dětskou pokožku výhradně pomocí Aloe Vera a zklidňujícího bio výtažku z měsíčku. V kategorii Make up je výběr od lehkých make up až po krycí tyčinky a výživu na řasy.

Doporučujeme si přečíst zkušenosti našich zákazníků: zákazníci-radí   V kategorii se dozvíte, jak si díky speciální řadě kosmetiky zlepšili zákazníci obchodu zdravi-darky.cz stav pleti a pokožky těla při komplikacích spojených s aknózní pletí, psoriázou - lupénkou  od-18-ti-let-me-trapila-psoriaza  ,  mastnou pletí, jizvách po spalničkách  jak-zvladnout-plane-nestovice-u-nasich-deti a s problematickou pletí růžovkou problematicka-plet-ruzovka--zbavime-vas ji

V objednávce s produktem LR Health & Beauty získáváte tištěné materiály ohledně dávkování a dárek zdarma.

Objednávejte na zdravi-darky.cz  a nechte se hýčkat.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz