Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

L-Recapin-obnova vlasového porostu

3 položek celkem

Cena

7991699
17991699

Značky

Položek k zobrazení: 3
šampon
799 Kč / ks

Díky svému inovativnímu komplexu účinných látek...

465
L-Recapin Tonikum, 200 ml
1 489 Kč / ks

L-Recapin Tonikum působí proti dědičně...

265
L-Recapin série, 200 ml šampon, 200 ml tonikum
1 699 Kč / balení

LR L-RECAPIN série obsahuje 1ks L-Recapin...

268

L-Recapin je vlasový obnovující koncept od LR Health & Beauty Bohaté vlasy jsou známkou životní síly, zdraví a vitality, a i ve zralém věku jsou zárukou mladistvého vzhledu. Není proto divu, že ztráta vlasů působí jako problém a snižuje nám sebevědomí. L-Recapin účinně bojuje proti třem nejčastějším příčinám vypadávání vlasů. Vědecké studie prokazují, že látky, obsažené v L-Recapin, jsou vysoce účinné. Vlas se pevněji ukotví ve vlasové pokožce a prodlužuje fázi růstu. Bio-účinné látky, obsažené v L-Recapin, nemají žádné vedlejší účinky. 

Podle čeho poznáte předčasné vypadávání vlasů? Existují 3 znaky pro dědičně podmíněné předčasné vypadávání vlasů: • Vypadává více vlasů než normálně; • Vyrůstá méně vlasů než kolik jich vypadne; • Vlasy rostou pomaleji.

Jaké jsou příčiny?  • Hormony - Dihydrotestosteron (DHT) nepřímo způsobuje postupnou ztrátu vlasových kořínků. • Nedostatečné zásobení vlasových kořínků - rovná struktura vlasových kořínků nedává vlasům dostatečnou pevnost. • Špatné ukotvení vlasů - slabý vlas se neudrží v pokožce hlavy.

Jak působí L-Recapin proti vypadávání vlasů?  Na pokožku hlavy a k vlasovým kořínkům působí oleanové olejové kyseliny z listů olivovníků, které zastavují působení Dihydrotestosteronu (DHT). Apigenin z citrusových plodů podporuje prokrvení vlasových kořínků! Biotinyl-GHK (speciální vitamínová bílkovina) posiluje ukotvení vlasových kořínků. L-Recapin nemá žádné vedlejší účinky!

Výsledky L-Recapin dokazují vědecké studie: zlepšuje a urychluje růst vlasů!  67% uživatelů opět vyrůstá více vlasů;  optimalizuje strukturu vlasových kořínků; podporuje prokrvení a zásobení vlasových kořínků; L-Recapin šampón podporuje účinek tonika;

Prevence a důsledné používání ; Začít včas s prevencí - kouty bez vlasů jsou prvním alarmujícím signálem! Z místa bez vlasů neudělá ani L-Recapin žádnou bohatou kštici. Důsledná a dlouhodobá prevence - při jednorázovém použití nemůže L-Recapin plně účinkovat! Je zapotřebí užívat šampón a tonikum minimálně po dobu 4 měsíců bez přestání. Optimální úspěšnost lze očekávat jen při dlouhodobém používání.

Fotografie a recenzi zákaznice, o růstu vlasů  s produktem L-Recapin najdete v kategorii Zkušenosti l-recapin-obnova-vlasoveho-porostu

Hodnocení obchodu na Zboží.cz