Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Parfum

32 položek celkem
LR Classics Eau de Parfum (Los Angeles)
Akce Tip
599 Kč –33 %
399 Kč / ks

Parfémy německého výrobce LR řada Classics mají...

Kód: 1296
antigua
Akce Tip
599 Kč / ks

Hlavní nóta: broskev, fialka. Srdeční...

Kód: 1278
LR Classics Eau de Parfum (Hawaii)
Akce Novinka
599 Kč / ks

Eau de Parfum řada Classic německého výrobce LR...

Kód: 1290
LR Classics Eau de Parfum (Marbella)
Akce Tip
599 Kč / ks

Od německého výrobce LR přinášíme Eau de Parfum...

Kód: 1299
LR Classics Eau de Parfum (Santorini)
Akce Tip
599 Kč / ks

Eau de Parfum v řadě Classics jsou vůně, které...

+ další
Kód: 1302/50
LR Classics Eau de Parfum (Valencia)
Akce Tip
599 Kč / ks

La Dolce Vita! Vůně Středomoří koncentrovaná ve...

Kód: 1305
jungle man
Akce Tip
1 000 Kč –18 %
820 Kč / ks

Jungle Man - Eau de Parfum má vonné složení,...

Kód: 504
jungle women
Akce Novinka Tip
929 Kč –8 %
859 Kč / ks

ungle Woman EdP svádí exotickými, květinovými a...

Kód: 1191
Beautyqueen Eau de Parfum
Akce
929 Kč / ks

Beautyqueen - Eau de Parfum obsahuje vonné...

Kód: 576
30095 a
Akce Tip
929 Kč / ks

Brilliant Look - jednoduše...

Kód: 1062
Harem
Akce Tip
929 Kč / ks

Harem - Eau de Parfum obsahuje vonné látky,...

Kód: 468
Heart & Soul Eau de Parfum
Akce Tip
929 Kč / ks

Eau de Parfum Heart & Soul má následující...

Kód: 537
Nahoru
Další produkty

Než si začnete vybírat Eau de Parfum, uvádíme pár zajímavostí o jejich složení.

Co je vlastně hlava, srdce a základ parfému? Hlavní, srdeční a základní nóta parfému jsou tři stavební kameny, z nichž se parfém skládá, které na sebe postupně navazují a plynule se spojují v perfektní harmonii: Hlava parfému je úvodním vstupem do vůně, první dojem z parfému bezprostředně po nanesení. Hlava parfému rozhoduje o tom, zda se nám vůně líbí nebo ji odmítneme. Srdeční nóta se rozvine poté, co již téměř odezněla hlava parfému. Srdeční nóta je střední část parfému (vlastní charakter parfému) a je vnímána značně déle než špičková črta. Základní nóta tvoří třetí a poslední část rozvíjení vůně. Je obsažená také v hlavní a srdeční notě, přetrvává ale jako jediná ještě po několika hodinách.

Jaký je rozdíl mezi Eau de Parfum, Eau de Toilette a dalšími? Vůně jsou nabízeny v různých formách, které se vyznačují různě vysokými podíly parfémových olejů. Nejvyšší podíl parfémových olejů má parfém s označením Absolu. Poté následují Eau de Parfum (EdP) a Eau de Toilette (EdT).

Jak parfém správně uchovávat? Parfém by se měl uchovávat na chladném a suchém místě, nejlépe v originálním obalu. Silné sluneční záření a teplo mohou změnit barvu parfému a snížit intenzitu i trvanlivost vůně. Parfém byste měli spotřebovat pokud možno do jednoho roku.

Proč svůj vlastní parfém po chvíli již nevnímám? To je přirozený efekt přivyknutí. Jestliže stále používáte stejnou vůni, váš nos si po nějaké době na tuto vůni zvykne a potlačí ji. Ostatní ve vašem okolí mohou naproti tomu vůni dále vnímat ještě intenzivně. 

Použití Eau de Parfum od německého výrobce LR Health & Beauty    Pro nejlepší účinek nanášejte parfém 2x až 3x denně na místa, kde cítíte puls: vnitřní stranu zápěstí, loketních jamek, na krk, pod ušní lalůčky, nebo do kolenních jamek. Jestliže vaše pokožka reaguje na parfém citlivě, nastříkejte vůni na kapesník, do kabelky, do vlasů či na vnitřní stranu oblečení. Vůni do pokožky nevtírejte, nechte ji přirozeně zaschnout, aniž byste se jí dotýkali a vůni tak rozbíjeli. V horkém letním počasí můžete dosáhnout příjemného chladivého osvěžení, pokud parfém uložíte do chladničky. Parfémy vždy uchovávejte na suchém a chladném místě s konstantní teplotou.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz