Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Crazy dort BIOPAN, kulaté šikmé formy 3 kusy

699 Kč / ks
Skladem na centrále

Sada 3 ks forem na pečení dortů, masivní provedení z kovu s vnitřním nepřilnavým povrchem. Silnostěnné provedení zajistí, že se formy nezkroutí, nebo nezdeformují. Průměry forem / max. výška: 21 cm / 10 cm + 17 cm / 10 cm + 15 cm / 10 cm.

Vnitřní keramický BIOPAN povrch forem zajistí nepřilnavost a neobsahuje žádné toxické materiály. Součástí každé formy je stojánek, který vyrovnává sešikmené dno formy = snadné pečení.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada 3 ks forem na pečení netradičních dortů, masivní provedení z kovu s vnitřním nepřilnavým povrchem. Nepřilnavost pečícího povrchu je přímo úměrná obsahu tuku v pečených potravinách. 


A) Čím více tuku v pečených surovinách je, tím méně hrozí, že by se těsto přichytilo ke stěnám formy, plechu nebo nádoby.
B) Čím méně tuku je v těstě, tím více je náchylné na to, že se k formě přichytí.
Opatrní musíme být v případě lehkých piškotových těst s menším obsahem tuku. Podobně je potřeba myslet i na pizza těsto. Je netučné, a proto je potřeba povrch formy před pečením potřít olejem.


V takových případech rozhodně doporučujeme formu vymazat tukem, protože tuku (oleje, máslo) v lehkých těstech je méně.
Tučná těsta a jídla můžeme bez obav péct bez nutnosti vymazávání formy. Uvolněný tuk z pokrmu se postará o to, že se pokrm nepřichytí a pokrmy jdou snadno vyklopit z formy i bez nutnosti vymazání. Péče o toto nádobí je mnohem snadnější než v případě forem bez nepřilnavé vrstvy. Snadno se omývá a udržuje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pečení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Hodnocení obchodu na Zboží.cz