Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Pečící forma - Piza & Hranolky plech, Ø 34,5 cm, perforovaná

199 Kč / ks
Skladem na centrále

PIZZA & HRANOLKY PLECH na pečení pizzy i hranolek, průměr 34,5 cm, výška 2,2 cm, délka včetně rukojeti 37 cm, šířka rukojeti 12 cm, s perforovaným dnem a okrajem pro jednoduché vysypání hranolek. 

Praktický plech na pečení mražené pizzy i hranolek z oceli se zlato měděným prémiovým nepřilnavým povrchem BIOPAN® GOLD, který se snadno udržuje a má dlouhou životnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální na pečení mražené pizzy i mražených hranolek

  • perforace v plechu umožní snadný přístup teplu a páře k těstu, díky tomu si těsto zachová křupavý povrch při zachování měkkého a vláčného vnitřku.

 

Náš tip:

  • Můžete použít i na rozpékání či pečení bagetek, ideální také na sušení potravin, jako jsou křížaly nebo různé druhy zeleniny.

Použití i péče: Po vychladnutí přetři vlhkým hadříkem. Tyhle povrchy chemii nepotřebují. To je jejich výhoda. Snadno se udržují. Nepatří do myčky nádobí. NEPŘILNAVÝ = nic se na ně NEPŘIPALUJE (NENAPÉKÁ, NEPŘIPÉKÁ tak, že by to nešlo jednoduše odstranit). Pokud budeš péct předsmažené hranolky, tak v nich už tuk je. Pokud budeš péct hranolky z brambor, tak doporučujeme přestříknout olejem ve spreji, aby se hranolky nespékaly k sobě.

Mraženou předpečenou PIZZU zmákneš bez tuku. Dírky zespodu ji krásně "propečou" wink Pizzu z těsta na spodní straně budeš mít stejně "pomoučenou" z válení těsta, takže se taky nechytne.

POZOR, pokud budeš dělat hranole ze syrových brambor, tak je třeba s olejem opatrně. Má to dírky ve spodu! (Kvůli proudění horkého vzduchu skrz dno formy!)

POZOR, pokud budeš dělat pizzu z čerstvého těsta, pak dej na plech ještě pečící papír. Řídká těsta a omáčky by mohou ucpat ventilační dírky na plechu. Tento plech je vyvinut na pečení mražených potravin (pizza, hranolky, atd), proto je v případě čerstvých těst a tekutých náplní nutný ještě pečící papír.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pečení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg

řada Biopan od českého výrobce Vaše Dedra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Hodnocení obchodu na Zboží.cz