Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Pečící forma - Vánočka, objem 1600 ml

229 Kč –43 %
da29201 03
229 Kč –43 % 129 Kč / ks
Skladem na centrále

Upeč si vánočku bez pletení! Forma na vánočku se zlato měděným prémiovým nepřilnavým povrchem BIOPAN® GOLD, který se snadno udržuje. Prémiový BIOPAN® GOLD snadné vyjmutí hotových dobrot z forem.

Rozměry formy jsou: š 16,5 x d 39 x v 6 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Formy jsou vhodné do elektrické, plynové i horkovzdušné trouby. Nepřilnavost jakéhokoliv pečícího povrchu (platí i pro konkurenční povrchy) je přímo úměrná obsahu tuku v pečených potravinách.

A) Čím více tuku v pečených surovinách je, tím méně hrozí, že by se těsto přichytilo ke stěnám formy, plechu nebo nádoby.
B) Čím méně tuku je v těstě, tím více je náchylné na to, že se k formě přichytí. Opatrní musíme být v případě lehkých piškotových těst s menším obsahem tuku. Podobně je potřeba myslet i na pizza těsto. Je netučné, a proto je potřeba povrch formy před pečením potřít olejem. V takových případech rozhodně doporučujeme formu vymazat tukem, protože tuku (oleje, máslo) v lehkých těstech je méně.


Tučná těsta a jídla můžeme bez obav péct bez nutnosti vymazávání formy. Uvolněný tuk z pokrmu se postará o to, že se pokrm nepřichytí a pokrmy jdou snadno vyklopit z formy i bez nutnosti vymazání.
Péče o toto nádobí je mnohem snadnější než v případě forem bez nepřilnavé vrstvy. Snadno se omývá a udržuje.
Přesto je potřeba mít na paměti, že: „TUK je pro pečení NEJLEPŠÍ KÁMOŠ“ 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pečení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg

Biopan Gold od českého výrobce Vaše Dedra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Hodnocení obchodu na Zboží.cz