Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Pro Balance

1 položek celkem

Cena

01
101

Značky

Položek k zobrazení: 1
LR Lifetakt, Pro Balance, 360 kapslí
LR Lifetakt, Pro Balance, 360 kapslí
vyplňte formulář Zeptat se
0 Kč / ks

Pro Balance dodává Vašemu tělu cenné zásadité...

459

Rovnováha kyselin a zásad v těle je pro lidské zdraví velmi důležitá. Moderní medicína umí velice dobře řešit náhlé či pomalu vznikající extrémní výkyvy hodnot pH, ale téměř vůbec se nezabývá dlouhodobým vlivem mírného překyselení, které je výsledkem špatných stravovacích návyků i zamoření životního prostředí průmyslovými jedy, permanentního stresu a kouření. Toto chronické mírné překyselení se nazývá latentní acidózou a v průběhu let se rozvine u 90 % lidí. Náchylnost k infekcím, chronická únava, nízká výkonnost, bolest hlavy, kloubů, odvápňování kostí, žaludeční potíže, zácpa, alergie, nadváha, vysoký krevní tlak, cukrovka, Parkinsonova a Alzheimerova choroba – to jsou jen některé z následků převahy kyselé složky nad zásaditou a překyselení organismu. Překyselené tělo je živnou půdou i pro vznik rakoviny, která potřebuje kyselé prostředí, protože v zásaditém se rozrůstat nemůže. Aniž bychom si to uvědomovali, je překyselení nejrozsáhlejší civilizační nemocí dneška.

Přitom se v mnoha případech jen stačí zamyslet nad svou životosprávou. K udržení rovnováhy mezi zásadami a kyselinami je podstatná změna jídelníčku. Potraviny, které přijímáme, jsou z velké části kyselinotvorné (uzeniny, mléko, vejce, bílá mouka, bílý cukr, káva, alkohol…). Abychom zabránili překyselení, měly by tvořit 50 % našeho jídelníčku zásadotvorné potraviny (ovoce a zelenina) Pomoci mohou i kvalitní doplňky stravy s obsahem minerálů, které dodávají tělu nejdůležitější zásadité minerální soli (hořčík, vápník, měď).


Rovnováhu organismu pomůže navrátit PRO BALANCE (360tablet – tj. na 3-5 měsíců). Obsahuje zásaditý bikarbonát a minerály, které jsou organicky vázané, tzn. vstřebatelnost do organismu je 95% (oproti chemickým doplňkům z lékárny) Neobsahuje laktózu. Přirozené vnitřní prostředí v těle udává hodnotu 6,8 – 7,4 pH. Jsou-li kyseliny a zásady v organismu v harmonii, probíhají v těle všechny procesy tak, jak mají, a člověk je zdravý. Každé zakolísání má ale nepříznivé účinky na organismus. Lékaři a odborníci na stravování považují překyselení organismu za příčinu většiny nemocí. 

PRO ZJIŠTĚNÍ MÍRY PŘEKYSELENÍ ORGANIZMU SI PŘIDEJTE K OBJEDNÁVCE PH - proužky.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz