Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.
1 položek celkem

Cena

01
101

Značky

Položek k zobrazení: 1
Směs bylin se zeleným čajem k přípravě nálevu Herbal Fasting, 250 gramů
0 Kč / ks

Dostatek tekutin je pro organismus velmi...

Kód: 1000

Redukce váhy od firmy LR je založena na několika pilířích, které velmi dobře fungují a ve svém důsledku činí tento program velmi efektivní. Prvním principem je odkyselení organismu s pomocí 360 kapslí Pro Balance. Proč Pro Balance? Důvodem je vyloučení nadměrné tekutiny z organismu a nastartování spalování tuků v tukové tkáni (zadržování látek kyselé povahy v tukové tkáni snižuje její schopnost tuky štěpit a uvolňovat z nich energii).

Druhým principem je užití kvalitních produktů (polévky, tyčinky, nápoje, müsli), které dodávají tělu všechny potřebné látky (vitamíny, minerály, živiny) a současně snižují přísun energie v jedné porci na 1/3 (ve srovnání s denním energetickým příjmem 2000 kcal a třech porcích jídla denně). Výrazné snížení denního příjmu kalorií pod hodnoty výdeje, umožňuje účinnou redukci tukové tkáně. 

Třetím principem je pak zamezení nadměrným pocitům hladu během diety. To je umožněno složením instantních produktů obsahujících vlákninu, která zajišťuje pomalé vstřebávání cukrů z těchto produktů do krve. Proto hladina glykémie stoupá plynule a nedochází k přestřelení hladiny inzulínu. V opačném případě, jsou-li hodnoty podnormální, vznikají příznaky vlčího hladu. Tento jev vyvolávají potraviny s rychle mobilizovatelnými cukry, jako jsou např. sladká jídla, bílé pečivo, přílohy (zvláště tepelně upravené: hranolky, vařené brambory, vařené těstoviny atp.). O jídlech, po nichž se takto rychle objevuje pocit hladu, říkáme, že mají tzv. vysoký glykemický index.
Pocity vlčího hladu jsou velmi dobře redukovány užíváním speciální vlákniny Figuactiv Lineé+3. Jedná se o vlákninu ze tří přírodních zdrojů:  svatojánský chléb, guara, konjaková moučka. Uvedené složky v žaludku rychle nabobtnají a dodají dlouhodobý pocit sytosti. Vlákninu Fiber Boost užíváme v odpoledních hodinách. Dalším významným principem diety Figuactiv je umožnění správného hubnutí, během kterého zůstává zachována svalová tkáň a dochází čistě jen k redukci tukové masy. Nyní, je toto umožněno i díky Proteinovému power-vanilkovy-napoj . Bílkoviny mají vysokou sytící schopnost a vyvolávají dlouhodobý pocit sytosti. Aby nedocházelo ke ztrátám vlastních bílkovin, redukční dieta musí obsahovat minimálně 20– –30 % bílkovin, 20–30 % tuků a 40–55 % cukrů.

Za zmínku stojí příběh naší klientky pani-danielu-trapila-kila-navic  Díky odkyselení organismu pomocí kapslí Pro Balance / odkyseleni-odvodneni / a doplňkového pití čaje Figuactiv z kůry stromu Lapacho a citrónové trávy / smes-bylin /, zhubla 4 kg  v rámci jednoho měsíce. Přejeme Vám mnoho zdraví a odhodlání na cestě k vysněné postavě.

 

 

 

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz