Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Reishi plus

1 položek celkem

Cena

13091310
113091310

Značky

Položek k zobrazení: 1
REISHI kapsle
1 309 Kč / ks

LR Reishi Plus mají obsah v balení 30...

295

Reishi (Lesklokorka lesklá) je nejedlá parazitující houba, která volně roste v lesích jihovýchodní Asie a pro výrazné účinky na zdraví člověka je nazývána „božskou houbou nesmrtelnosti“. Díky svému složení se v Asii řadí na první místo mezi léčivými rostlinami, dokonce i před u nás více známý ženšen. Pro západní svět byla objevena až začátkem 20. století, i když její účinky lidstvo zná a využívá již přes 4000 let. Celkem existuje asi 2000 druhů hub, z nich šest má léčebné účinky. Největší účinky jsou prokázány u červené Reishi, což je dáno množstvím přítomných polysacharidů.

Reishi obsahuje kromě vysoce imunologicky účinných polysacharidů (betaglukanů) další imunitně a metabolicky aktivní látky a stopové prvky. Mezi ně se řadí 17 aminokyselin, z toho všech 8 esenciálních, má vysoký obsah železa, selenu a vitaminu B, jsou zde přítomny triterpeny = ganoderické kyseliny, které mají protinádorový účinek u onkologických chorob, adenosin a steroly a kyselina oleinová, které se podílejí na podpoře kardiovaskulárního systému a přispívají k ovlivnění krevního tlaku a tukového metabolismu. Díky svému jedinečnému složení má výraznou schopnost likvidovat stafylokoky a streptokoky. Reishi na sebe váže a odvádí z těla škodliviny, čímž čistí organismus a udržuje jej v rovnováze. V produktu LR Health Beauty je použita červená Reishi. 

K objednávce Reishi přikládáme tištěné materiály s dávkováním a popisem produktu. Samozřejmostí je dárek k objednávce.

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz