Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Dítě nám prodělalo onemocnění Covid 19.

Dobrý den, jmenuji se Eva. V měsíci říjen mi syn prodělal Covid  a my se o něj báli, jaký bude mít průběh nemoci. Naštěstí měl klidný průběh nemoci, kde měl rýmu a hodně dlouho spal.  Na radu dětské lékařky jsem synovi podávala německé produkty s vysokým obsahem vit. D a tekuté Colostrum kde jsem měla zaručený přísun imunomodulantů Synkovi připravený nápoj chutnal, protože byl složený z Vita activu a z tekutého Colostrum. Dnes po odeznění nemoci, nemá žádné trvalé následky a je zcela zdráv. Doporučuji nákup zde v obchodu zdravi-darky.cz a to hlavně z důvodu, že k objednávkám dodají rozpis dávkování produktů a dárkové tašky. Posílám fotku spokojeného synka co užívá mix nápoj a video:

 

WhatsApp Image 2021-12-14 at 21.56.12    video:   Drink Anti Covid

e-shop zdravi-darky.cz  je výborný a zůstaňte takový co nejdéle l!!!!

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení