Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Mám konečně bezstarostný spánek. Spím po celou noc!

Dobrý den, je mi 54 let a ještě před vypuknutím pandemie Covid 19 jsem skládal zkoušky na vysoké škole v České republice. Studovat jsem začal při zaměstnání a rodině. Často jsem před usnutím přemítal o průběhu blížících se státních zkoušek a s obavami jsem se bál usnout. Ze spánku jsem se nervozitou probouzel a stále dokola jsem přemýšlel nad dokončením své odborné závěrečné práce, která mi v tu dobu dělala starosti.

Až po doporučení a vyzkoušení prvního balení produktu Night Master od LR Health Beauty lr-lifetakt-night-master, které jsem si od majitelky e-shopu zakoupil, jsem usínal bez zbytečného přemýšlení a stresu co bude zítra. Celkově jsem se na spánek těšil a cítil se pak po probuzení velmi odpočatý. Na složku z chmelu a šafránu nedám dopustit a nákup Night Master doporučuji všem, kteří mají náročné období a chtějí zůstat v kondici. 

Milan, Praha81110     Snímek10 - kopie

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení