Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Od 18.ti let mě trápila psoriáza. Znám tajemství jak se nemoci zbavit!

Dobrý den, ráda bych dodala odvahu a sílu všem z Vás, kteří bojují s lupénkou.
Svůj příběh bych popsala následujícím způsobem. Od dětství jsem trpěla nevyléčitelnou lupénkou. Nikdo další v mé rodině, ani při pátrání mezi předky, lupénku neměl. Jako dítě jsem s rodiči jezdila na pobyt do Jugoslávie a léčila jsem se i v Lázních Kynžvart. Po absolvování těchto pobytů bylo zřejmé zlepšení výskytu lupénky.
 
Nejšťastnější jsem bývala zejména v podzimním a zimním období, kdy jsem lupénku zakrývala vrstvou oblečení a měla jsem klid od pohledů veřejnosti. Zvýšená míra lupénky byla vždy patrná na loktech, nohou a ve vlasech. Postižená byla i nehtová lůžka - kde byly pozorovatelné bílé až žluté fleky a nehty se stávaly velmi křehkými. Jaterní testy dosahovaly špatných výsledků a o zvýšeném ,,špatném,, cholesterolu ani nemluvím. Celkově jsem se cítila být velmi unavená.
 
Nyní je mi 62let a ještě před dvěma lety byla diagnóza stále stejně neúprosná - psoriasis na celém těle s dosavadní léčbou: ,,hřeben,, do vlasů v kožní ambulanci Oblastní nemocnice, kortikoidové masti i tinktury na tělo a do vlasů, lázeňská léčba v lázních Kostelec u Zlína, pobyty u moře v Chorvatsku. Po lázeňských a přímořských pobytech byl vidět nejlepší výsledek -  zmenšení šupinatých stroupků po těle. Bohužel v podzimních a zimních měsících se lupénka znovu vždy objevila a ještě ve větší míře. Největší ložiska psoriasis byla ve vlasech, loktech, břichu a na stehnech. 
 
Průběh léčby s produkty LR:
Dle rady paní majitelky eshopu zdravi-darky.cz jsem nejdříve ,,počůrala,, PH papírek, ze kterého se zjistila nejvyšší možná míra zakyselení organismu. Z tohoto důvodu bylo nasazeno 3x denně 4 kapsle Pro Balance /minerální látky/ 360-kapslí, poté kapslové colostrum a 3x denně 5 cl  Aloe vera drinking gel Broskvová /Peach/ gel peach-broskev. Suchá šupinatá ložiska lupénky během měsíce užívání zčervenala a začala svědit. Zpanikařila jsem a chtěla jsem s kúrou přestat.
 
Podporu mi dodala majitelka eshopu, která můj stav konzultovala s českými lékaři, kteří potvrdili účinky LR produktů a mou reakci na ně. Vydržela jsem tedy další druhý měsíc, kdy jsme moje portfolio produktů rozšířily o Super Omega 3 mastné kyseliny super-omega.  Takhle jsem postupovala po dobu 4 měsíc, kdy mi paní majitelka eshopu sjednala Věrnostní program pro odběr Aloe Vera drinking gelů přímo z centrálního eshopu v České republice, kde jsem měla tu nejnižší možnou nákupní cenu. 
 
V terapii nadále pokračuji a užívám: 2x denně 5 cl Aloe vera drinking gel Broskev a 2x denně Super Omega 3 mastné kyseliny /rybí tuk/
 
Závěr: ložiska psoriasis zcela zmizela z nohou, břicha, rukou. Zlepšil se stav nehtových lůžek; ložiska zůstala na pokožce hlavy =  tohle zjištění mi nevadí. Jaterní testy a cholesterol jsem měla při poslední lékařské kontrole v normě a podařilo se mi upravit si stravu a tím zhubnout 10 kilogramů. Nejdůležitější je pro mne to, že v létě bez studu, můžu pohodlně nosit kraťasy a krátké rukávy u triček. Nemusím svou pokožku schovávat.
.
Všem doporučuji servis a rady od majitelky eshopu. Jste zde v dobrých rukou a pevně věřím, že vám produkty LR pomůžou stejně jako mě.
 
Bohuslava, Kolín
 
 
20210210_173710                 psoriaza
Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení