Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Paní Danielu trápila kila navíc. U nás objevila účinnou redukci váhy!

Dobrý den, jmenuji se Daniela a ráda bych se svěřila o způsobu redukce 4kg, která se mi objevila díky vánočním svátků v ženských partiích a to především v oblasti břicha. Po facebookové korespondenci jsem si vyměnila s eshopem telefon. číslo a majitelé mi zavolali. Rozhovor byl velmi příjemný a nastavili jsme finanční limit, který chci do redukce své váhy investovat. Finanční plán byl maximálně 1590,-Kč za produkty na několik měsíců.

Eshop zdravi-darky.cz mi vytvořil program, který dodnes, i po dvou měsících dodržuji.

Můj osobní program, vypadá takto: 1x za 14 dní počůrat PH papírky, abych měla kontrolu míry zakyselení vnitřního prostředí. Napoprvé to dopadlo hrůzostrašně. PH papírky zjistily středně velké zakyselení a od vysoké míry zakyselení se odvíjel další postup. Denně vypít /dle mé fyzické aktivity/ 1,5litru bylinkového čaje Herbal Fasting  byliny-se-zelenym-cajem, 3x denně po 4tabletách užívat minerály a stopové látky Probalance 360-kapsli, nakonec 2x denně 1tabletu rybího tuku Super Omega super-omega 

Peněžní limit, který jsem měla, byl v pohodě dodržen a to zejména z toho důvodu, že mi eshop vytvořil můj zákaznický účet přímo u výrobce LR Health Beauty, centrální sklad Ostrava.

Mohu Vám říci, že se mi nikdy předtím nehublo tak dobře, jako nyní. Dole mám 4kila. Dýchá se mi a chodí lépe. Snížením váhy jsem nastartovala svou chuť do života, začala jsem pravidelně chodit na procházky a zajímám se více o zdravé stravování.  

Dodnes jsem s eshopem v kontaktu. Mám v majitelce eshopu podporu a to mne moc těší.

 

Děkuji za všechno.  

Daniela, Šumperk

 2   Image-20210208004033_1

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení