Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Rýmou zacpaný nos? Konec trápení.

Dobrý den, jsem otec 12ti leté dcery, která v zimním období trpí na časté rýmy a zacpaný nos. Už mě nebavilo věčné nakupování preparátů z TV reklam doporučovaných lékárníky. Vůbec totiž nepomáhají!!! Hledal jsem na internetu a facebooku rady i tipy co na zacpaný nos.  Našel jsem na facebooku stránku e-shopu zdravi-darky.cz kde mi paní majitelka Eva doporučila postup: inhalovat horkou vodu s krémem Aloe Vera thermolotion a stříkat do nosu i krku Emergency sprej sprej-prvni-pomoci, chodidla a pak i lokty dávat do lázně - střídat co nejteplejší a co nejchladnější vodu. Ze začátku jsem byl skeptický a obával se dlouhé časové náročnosti celého uzdravovacího kolečka. Bál jsem se předčasně, dceru toto léčení začalo tak bavit, že si studenou a teplou lázeň na chodidla i lokty - zařizovala sama v podvečerních hodinách. Jediné o co jsem se tedy staral, bylo vaření horké vody, do které jsem přidal Thermolotion. K Emergency spreji jsem od e-shopu obdržel zdarma malý přenosný sprejík, takže aplikace Emergency spreje do nosu byla jednodušší. Mohu vám zde veřejně napsat, že po 5.ti dnech uzdravovacího kolečka - jsem mohl vidět, jak se mi dcera zbavila rýmy a zacpaného nosu. Celkově jí už zahlenění netrápí. Aktuálně řeším s e-shopem zdravi-darky dávkování aloe-vera-drinking-gel broskev spolu s  vita-active-red, proto abych dceři dodal vitamíny a to hlavně vitamín D, minerální látky pro zvýšení její imunity.

Je až neskutečné vědět, že vám někdo cizí poradí, je online i v noci a má vždy přírodní bylinkové řešení. Paní majitelka Eva je velmi srdečný člověk a tímto jí chci poděkovat. Je fajn, že jste mi doporučila postup co zafungoval a podělila jste se mnou o vaše tipy ohledně střídání koupelí chodidel a loktů.

Ze srdce vám děkuji,

Ing. Sehnal , Praha

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení