Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Známe bylinky prospěšné vašemu zdraví!

Dnes vám přinášíme recenzi na Bylinný sprej Aloe vera Emergency sprej-prvni-pomoci Máme totiž několik recenzí na tento sprej od spokojených zákaznic. A to si opravdu nemůžeme nechat pro sebe. Rádi se s vámi o příběhy podělíme. Hezké zážitky při čtení a mnoho zdraví vám přeje, tým eshopu zdravi-darky.cz

 

TAvatar autora|24.11.2020
Tento výrobek nám pomohl zvládnout problémy s akné. Velmi dobře léčí oděrky, afty, zklidňuje pokožku po holení. Používáme ho celá rodina. Jsme spokojeni a můžeme jen doporučit.
JAvatar autora|25.10.2020
Se sprejem Emergency mám doslova neuvěřitelné zkušenosti. Nejen že ho používám při běžné rýmě u mých dětí, ale i na drobné spáleniny, štípance od hmyzu, odřeniny při sportu. Skvělý je sprej jako vlasová maska = krásně se vlasy zhydratují a usnadní se mi rozčesávání. Při poslední návštěvě plaveckého bazénu, jsem nepříjemně prochladla. I zde při ženských mykózách mi poradila majitelka eshopu a díky Emergency spreji jsem se mykózy a nastydnutí s tím spojené, rychle zbavila. Emergency u nás doma nesmí chybět. Děkuji za cenné rady a doporučuji obchod zdravi-darky.cz Vám všem ostatním!!!
 
Obrázek
 
 
Hodnocení obchodu na Zboží.cz