Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Vita Active Red

1 položek celkem

Cena

729730
1729730

Značky

Položek k zobrazení: 1
VITAACTIVE červené ovoce
729 Kč / ks

V nabídce je Vita Active Red v balení 1 kus o...

346

Vita Active Red je vitaminový preparát s obsahem důležitých přírodních vitaminů a stopových prvků. Jeho složky zajišťují i silné antioxidační účinky, které jsou důležité pro správné fungování lidského těla a to nejen v zimě. Vita Activ je vhodné užívat během celého roku.

Proč? Většina ovoce a zeleniny, kterou si koupíme v hypermarketech, vypadá na oko lákavě, díky trhání v nezralém stavu a způsobu skladování ale ztrácí velkou část vitaminů – někdy až 90 % toho, co by mělo obsahovat zralé a čerstvé ovoce. Tím tyto potraviny nedodávají do lidského organismu dostatečné množství zdraví  prospěšných látek, tím spíše, pokud je člověk nemocný.

Z hlediska typu obtíží nebo choroby můžeme Vita Activ používat k doplňování vitamínů a účinných látek, lze jej ale také užívat při akutních infekcích typu (angíny, zápaly plic), při závažných stavech poruchy přijmu potravy – ať jsou způsobeny psychogenně (mentální anorexie), na podkladě onkologických onemocnění, nebo poruchy vstřebávání ze střeva (např. u Crohnovy choroby).

K objednávce Vita Active Red přikládáme tištěné materiály s dávkováním a popisem produktu. Samozřejmostí je dárek k objednávce.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz