Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Mám konečně bezstarostný spánek. Spím po celou noc!

Dobrý den, je mi 54 let a ještě před vypuknutím pandemie Covid 19 jsem skládal zkoušky na vysoké škole v České republice. Studovat jsem začal při zaměstnání a rodině. Často jsem před usnutím přemítal o průběhu blížících se státních zkoušek a s obavami jsem se bál usnout. Ze spánku jsem se nervozitou probouzel a stále dokola jsem přemýšlel nad dokončením své odborné závěrečné práce, která mi v tu dobu dělala starosti.

Až po doporučení a vyzkoušení prvního balení produktu Night Master od LR Health Beauty lr-lifetakt-night-master, které jsem si od majitelky e-shopu zakoupil, jsem usínal bez zbytečného přemýšlení a stresu co bude zítra. Celkově jsem se na spánek těšil a cítil se pak po probuzení velmi odpočatý. Na složku z chmelu a šafránu nedám dopustit a nákup Night Master doporučuji všem, kteří mají náročné období a chtějí zůstat v kondici. 

Milan, Praha81110     Snímek10 - kopie

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz