Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Od 18.ti let mě trápila psoriáza. Znám tajemství jak se nemoci zbavit!

Dobrý den, ráda bych dodala odvahu a sílu všem z Vás, kteří bojují s lupénkou.
Svůj příběh bych popsala následujícím způsobem. Od dětství jsem trpěla nevyléčitelnou lupénkou. Nikdo další v mé rodině, ani při pátrání mezi předky, lupénku neměl. Jako dítě jsem s rodiči jezdila na pobyt do Jugoslávie a léčila jsem se i v Lázních Kynžvart. Po absolvování těchto pobytů bylo zřejmé zlepšení výskytu lupénky.
 
Nejšťastnější jsem bývala zejména v podzimním a zimním období, kdy jsem lupénku zakrývala vrstvou oblečení a měla jsem klid od pohledů veřejnosti. Zvýšená míra lupénky byla vždy patrná na loktech, nohou a ve vlasech. Postižená byla i nehtová lůžka - kde byly pozorovatelné bílé až žluté fleky a nehty se stávaly velmi křehkými. Jaterní testy dosahovaly špatných výsledků a o zvýšeném ,,špatném,, cholesterolu ani nemluvím. Celkově jsem se cítila být velmi unavená.
 
Nyní je mi 62let a ještě před dvěma lety byla diagnóza stále stejně neúprosná - psoriasis na celém těle s dosavadní léčbou: ,,hřeben,, do vlasů v kožní ambulanci Oblastní nemocnice, kortikoidové masti i tinktury na tělo a do vlasů, lázeňská léčba v lázních Kostelec u Zlína, pobyty u moře v Chorvatsku. Po lázeňských a přímořských pobytech byl vidět nejlepší výsledek -  zmenšení šupinatých stroupků po těle. Bohužel v podzimních a zimních měsících se lupénka znovu vždy objevila a ještě ve větší míře. Největší ložiska psoriasis byla ve vlasech, loktech, břichu a na stehnech. 
 
Průběh léčby s produkty LR:
Dle rady paní majitelky eshopu zdravi-darky.cz jsem nejdříve ,,počůrala,, PH papírek, ze kterého se zjistila nejvyšší možná míra zakyselení organismu. Z tohoto důvodu bylo nasazeno 3x denně 4 kapsle Pro Balance /minerální látky/ 360-kapslí, poté kapslové colostrum a 3x denně 5 cl  Aloe vera drinking gel Broskvová /Peach/ gel peach-broskev. Suchá šupinatá ložiska lupénky během měsíce užívání zčervenala a začala svědit. Zpanikařila jsem a chtěla jsem s kúrou přestat.
 
Podporu mi dodala majitelka eshopu, která můj stav konzultovala s českými lékaři, kteří potvrdili účinky LR produktů a mou reakci na ně. Vydržela jsem tedy další druhý měsíc, kdy jsme moje portfolio produktů rozšířily o Super Omega 3 mastné kyseliny super-omega.  Takhle jsem postupovala po dobu 4 měsíc, kdy mi paní majitelka eshopu sjednala Věrnostní program pro odběr Aloe Vera drinking gelů přímo z centrálního eshopu v České republice, kde jsem měla tu nejnižší možnou nákupní cenu. 
 
V terapii nadále pokračuji a užívám: 2x denně 5 cl Aloe vera drinking gel Broskev a 2x denně Super Omega 3 mastné kyseliny /rybí tuk/
 
Závěr: ložiska psoriasis zcela zmizela z nohou, břicha, rukou. Zlepšil se stav nehtových lůžek; ložiska zůstala na pokožce hlavy =  tohle zjištění mi nevadí. Jaterní testy a cholesterol jsem měla při poslední lékařské kontrole v normě a podařilo se mi upravit si stravu a tím zhubnout 10 kilogramů. Nejdůležitější je pro mne to, že v létě bez studu, můžu pohodlně nosit kraťasy a krátké rukávy u triček. Nemusím svou pokožku schovávat.
.
Všem doporučuji servis a rady od majitelky eshopu. Jste zde v dobrých rukou a pevně věřím, že vám produkty LR pomůžou stejně jako mě.
 
Bohuslava, Kolín
 
 
20210210_173710                 psoriaza
Hodnocení obchodu na Zboží.cz