Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Paní Danielu trápila kila navíc. U nás objevila účinnou redukci váhy!

Dobrý den, jmenuji se Daniela a ráda bych se svěřila o způsobu redukce 4kg, která se mi objevila díky vánočním svátků v ženských partiích a to především v oblasti břicha. Po facebookové korespondenci jsem si vyměnila s eshopem telefon. číslo a majitelé mi zavolali. Rozhovor byl velmi příjemný a nastavili jsme finanční limit, který chci do redukce své váhy investovat. Finanční plán byl maximálně 1590,-Kč za produkty na několik měsíců.

Eshop zdravi-darky.cz mi vytvořil program, který dodnes, i po dvou měsících dodržuji.

Můj osobní program, vypadá takto: 1x za 14 dní počůrat PH papírky, abych měla kontrolu míry zakyselení vnitřního prostředí. Napoprvé to dopadlo hrůzostrašně. PH papírky zjistily středně velké zakyselení a od vysoké míry zakyselení se odvíjel další postup. Denně vypít /dle mé fyzické aktivity/ 1,5litru bylinkového čaje Herbal Fasting  byliny-se-zelenym-cajem, 3x denně po 4tabletách užívat minerály a stopové látky Probalance 360-kapsli, nakonec 2x denně 1tabletu rybího tuku Super Omega super-omega 

Peněžní limit, který jsem měla, byl v pohodě dodržen a to zejména z toho důvodu, že mi eshop vytvořil můj zákaznický účet přímo u výrobce LR Health Beauty, centrální sklad Ostrava.

Mohu Vám říci, že se mi nikdy předtím nehublo tak dobře, jako nyní. Dole mám 4kila. Dýchá se mi a chodí lépe. Snížením váhy jsem nastartovala svou chuť do života, začala jsem pravidelně chodit na procházky a zajímám se více o zdravé stravování.  

Dodnes jsem s eshopem v kontaktu. Mám v majitelce eshopu podporu a to mne moc těší.

 

Děkuji za všechno.  

Daniela, Šumperk

 2   Image-20210208004033_1

Hodnocení obchodu na Zboží.cz