Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Po návštěvě Aquaparku jsem zažila šok!

V posledních dvou měsících sleduji, že se mi po plavání v Aquaparku vytvoří silný výtok a i přes konzultaci s lékařkou a nasazení kortikoidových mastí, jsem žádné zlepšení nepocítila. Hledala jsem pomoc na internetu a narazila jsem na článek o bylinkách. Dozvěděla jsem se o čistících účincích některých bylinek zejména černý kořen, hřebíček či eukalyptus. Zadala jsem názvy bylinek do vyhledávače a čekala na co přijdu. Objevilo se mnoho e-shopu, které prodávají produkty s bylinkami. Dala jsem si tu práci a všem napsala dotaz, jestli by mi poradili dávkování bylinek na můj zdravotní problém. Někteří e-shopaři si se mnou vůbec nelámali hlavu a neodpověděli mi.

Až e-shop zdravi-darky.cz  s  paní majitelkou Mgr. Evou Nezavdalovou mi pomohl vyřešit problém s mykózou. Nyní používám před spaním Aloe Vera sprej první pomoci, který si aplikuji na intimní tenkou vložku. S vložkou jdu spát a takto opakuji stejný řešení dva až tři dny. Mykóza zmizí a mám na pár měsíců klid. Ještě chci podpořit léčbu mykózy vnitřně, takže na radu paní Nezavdalové a lékaře z infolinky LR užívám kapslové Cistus Incanus. Doufám, že se mykózy zbavím napořád!

Díky e-shope a paní Evo!

Monča, Prostějov

Hodnocení obchodu na Zboží.cz