Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Rýmou zacpaný nos? Konec trápení.

Dobrý den, jsem otec 12.ti leté dcery, která v zimním období trpí na časté rýmy, zahlenění a zacpaný nos. Už mě nebavilo věčné nakupování preparátů z TV reklam doporučovaných lékárníky. Vůbec totiž nepomáhají!!! Hledal jsem na internetu rady i tipy co působí na zacpaný nos. Našel jsem tento e-shop, napsal dotaz do formuláře a obratem jsem získal od paní majitelky doporučený postup léčby rýmy. Postup mi přišel srozumitelný a paní majitelka mě dokázala propojit s centrálním skladem LR, abych měl nákup co nejlevnější.

Začali jsme doma inhalovat horkou vodu s krémem Aloe Vera Thermolotion v kombinaci s aplikací Aloe vera spreje první pomoci do nosu a krku. Chodidla i lokty jsem dceři dával do lázně - kde se střídala co nejteplejší a co nejchladnější voda. Ze začátku jsem byl skeptický a obával se dlouhé časové náročnosti celého uzdravovacího kolečka. Bál jsem se předčasně. Mohu vám zde veřejně napsat, že po 5.ti dnech uzdravovacího kolečka se dcera zbavila rýmy a zacpaného nosu. Celkově jí už zahlenění netrápí. K nákupu spreje první pomoci jsem od e-shopu obdržel zdarma malý přenosný sprejík, takže aplikace spreje do nosu byla jednodušší. Aktuálně řeším s e-shopem zdravi-darky dávkování Aloe Vera Drinking gelu Broskev spolu s Vita Activ red, abych dceři dodal vitamíny pro zlepšení její imunity.

Je až neskutečné vědět, že vám někdo cizí poradí, je online i večer a má vždy přírodní bylinné řešení. Paní majitelka Eva je velmi srdečný člověk a tímto jí chci poděkovat. Je fajn, že jste mi doporučila postup co zafungoval.

Ze srdce vám děkuji,

Ing. Sehnal , Praha

Hodnocení obchodu na Zboží.cz