Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Rýmou zacpaný nos? Konec trápení.

Dobrý den, jsem otec 12ti leté dcery, která v zimním období trpí na časté rýmy a zacpaný nos. Už mě nebavilo věčné nakupování preparátů z TV reklam doporučovaných lékárníky. Vůbec totiž nepomáhají!!! Hledal jsem na internetu a facebooku rady i tipy co na zacpaný nos.  Našel jsem na facebooku stránku e-shopu zdravi-darky.cz kde mi paní majitelka Eva doporučila postup: inhalovat horkou vodu s krémem Aloe Vera thermolotion a stříkat do nosu i krku Emergency sprej sprej-prvni-pomoci, chodidla a pak i lokty dávat do lázně - střídat co nejteplejší a co nejchladnější vodu. Ze začátku jsem byl skeptický a obával se dlouhé časové náročnosti celého uzdravovacího kolečka. Bál jsem se předčasně, dceru toto léčení začalo tak bavit, že si studenou a teplou lázeň na chodidla i lokty - zařizovala sama v podvečerních hodinách. Jediné o co jsem se tedy staral, bylo vaření horké vody, do které jsem přidal Thermolotion. K Emergency spreji jsem od e-shopu obdržel zdarma malý přenosný sprejík, takže aplikace Emergency spreje do nosu byla jednodušší. Mohu vám zde veřejně napsat, že po 5.ti dnech uzdravovacího kolečka - jsem mohl vidět, jak se mi dcera zbavila rýmy a zacpaného nosu. Celkově jí už zahlenění netrápí. Aktuálně řeším s e-shopem zdravi-darky dávkování aloe-vera-drinking-gel broskev spolu s  vita-active-red, proto abych dceři dodal vitamíny a to hlavně vitamín D, minerální látky pro zvýšení její imunity.

Je až neskutečné vědět, že vám někdo cizí poradí, je online i v noci a má vždy přírodní bylinkové řešení. Paní majitelka Eva je velmi srdečný člověk a tímto jí chci poděkovat. Je fajn, že jste mi doporučila postup co zafungoval a podělila jste se mnou o vaše tipy ohledně střídání koupelí chodidel a loktů.

Ze srdce vám děkuji,

Ing. Sehnal , Praha

Hodnocení obchodu na Zboží.cz