Nacházíte se na webové stránce LR partnera 288105 Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Výživa řas - neskutečný výsledek!

Dobrý den, ráda bych se podělila o neuvěřitelnou zkušenost. Jmenuji se Věrka a mám od narození světlé vlasy a řasy jsem měla vždy tenké, krátké. Při internetovém hledání vhodného preparátu, který by mi pomohl vyživovat řasy, jsem narazila na Deluxe od německé LR. 

Chtěla jsem se dozvědět více informací o složení a prostě s někým pokecat o Deluxe výživě na řasy. Zkusila jsem tři eshopy, jeden mi vůbec neodpověděl, druhý a třetí mi nedokázal odpovědět na složení výrobku. Na Instagramu jsem narazila na stránku @darky_online  eshopu zdravi-darky kde se mi velmi rychle věnovali, poslali mi srovnání výrobku Deluxe i jeho složení. Jsem s jejich Zákaznickým servisem, balením objednávky a dárky k mému nákupu velmi spokojená. 

Doporučuje všem, nakoupit zde a hlavně, kdo má stejný problém s řasami - mrkněte na mé fotografie a podívejte se, jak mi za 14 dní vyrostly řasy. Deluxe výživu jsem používala na jednom oku /na fotografii je to mé levé oko/ a to 14 dní - schválně, abych získala srovnání, zdali výrobek funguje. Deluxe výživa řas je naprosto skvělá.  Děkuji za vaši ochotu v eshopu zdravi-darky.cz

Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků!!!

Věra, Ústí nad Labem

 

WhatsApp Image 2021-07-24 at 11.35.18   WhatsApp Image 2021-07-24 at 11.35.18 (2)                WhatsApp Image 2021-07-24 at 11.35.18 (1)

 

 

 

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz