Nacházíte se na webové stránce LR partnera Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Zeitgard Blue Light Defender, 30 ml

Akce Novinka Tip
1 489 Kč / ks
Skladem

LR ZEITGARD BLUE LIGHT DEFENDER: odráží modré světlo. Modré světlo se odráží díky barevnému pigmentu v extraktu ze Spiruliny. POHLCUJE VOLNÉ RADIKÁLY díky extraktu z modrého lotosu, který působí antioxidačně jako pohlcovač radikálů. Speciální enzym ze Spiruliny opravuje již vzniklá buněčná poškození. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

24/7 online? Stále před obrazovkou? Modré světlo vycházející z chytrých telefonů, tabletů, notebooků, TV a jiných obrazovek, způsobuje předčasné stárnutí pleti. Modré světelné paprsky pronikají hluboko do nejspodnějších vrstev pokožky, čímž se tvoří vysoký počet volných radikálů. Vzniká oxidační stres, který pleť zatěžuje: známky stárnutí jako vrásky a pigmentové skvrny budou viditelné znatelně dříve.  Tento účinek se nazývá „Digitální stárnutí“.

LR má prvotřídní řešení proti digitálnímu stárnutí!  Látky obsažené v ZEITGARD Blue Light Defender jsou modrým světlem aktivovány a chrání pokožku aktivně a preventivně před negativními účinky modrého světla – a to s jedinečným trojnásobným účinkem. Tím chytré sérum chrání před stárnutím a podrážděním pleti, zmenšuje existující vrásky a zajistí mladistvě zářivý vzhled pleti.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zeitgard-vrásky pryč
Záruka: uvedena na obale produktu LR Health & Beauty
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Hodnocení obchodu na Zboží.cz