Nacházíte se na webové stránce LR partnera Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Kila dolů - redukce váhy

Dobrý den, jmenuji se Daniela a ráda bych se svěřila o způsobu redukce 4kg, která se mi objevila díky vánočním svátků v ženských partiích a to především v oblasti břicha. Po facebookové korespondenci jsem si vyměnila s paní Nezavdalovou telefon. čísla a paní Eva mi zavolala. Rozhovor byl velmi příjemný a nastavily jsme finanční limit, který chci do redukce své váhy investovat. Finanční plán byl maximálně 1590,-Kč za produkty na několik měsíců.

Paní Eva mi vytvořila program, který dodnes, i po dvou měsících dodržuji.

Můj osobní program: 1x za 14 dní počůrat PH papírky, abych měla kontrolu míry zakyselení vnitřního prostředí. Napoprvé to dopadlo hrůzostrašně. PH papírky zjistily středně velké zakyselení a od něj se právě odvíjel další postup. Denně vypít /dle mé fyzické aktivity/ 1,5litru bylinkového čaje Herbal Fasting, 3x denně po 4tabletách užívat minerály a stopové látky Probalance, nakonec 2x denně 1tabletu rybího tuku Super Omega.

Peněžní limit, který jsem měla, byl v pohodě dodržen a to zejména z toho důvodu, že mne paní Eva vytvořila můj zákaznický účet přímo u výrobce LR Health Beauty.

Mohu Vám říci, že se mi nikdy předtím nehublo tak dobře, jako nyní. Dole mám 4kila. Dýchá se mi a chodí lépe. Snížením váhy jsem nastartovala svou chuť do života, začala jsem více chodit na procházky a navzájem si s paní Evou sdělujeme zážitky. 

Mám v paní Evě podporu a to mne moc těší.

 

Děkuji za všechno

 

Daniela, Šumperk

 2

Hodnocení obchodu na Zboží.cz