Nacházíte se na webové stránce LR partnera Mgr. Eva Nezavdalová. Toto nejsou oficiální internetové stránky společnosti LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS, s.r.o.

Psoriáza - lupénka

Dobrý den, ráda bych dodala odvahu a sílu všem z Vás, kteří bojují s lupénkou.
Svůj příběh bych popsala následujícím způsobem. Od dětství jsem trpěla nevyléčitelnou lupénkou. Nikdo další v mé rodině, ani při pátrání mezi předky, lupénku neměl. Bohu díky za to, že jsem mohla lupénku zejména v podzimním a zimním období, zakrýt oblečením a měla jsem klid od pohledů veřejnosti. Větší míra lupénky byla vždy patrná na loktech, nohou a ve vlasech. Postižená byla i nehtová lůžka - kde byly pozorovatelné bílé až žluté fleky a nehty se stávaly velmi křehkými. Jaterní testy dosahovaly špatných výsledků a celkově jsem se cítila být velmi unavená. Jako dítě jsem s rodiči jezdila na pobyt do Jugoslávie a léčila jsem se i v Lázních Kynžvart. Po absolvování těchto pobytů bylo zřejmé zlepšení výskytu lupénky.
 
Nyní je mi 62let a ještě před dvěma lety byla diagnóza stále stejně neúprosná - psoriasis na celém těle s dosavadní léčbou: ,,hřeben,, v kožní ambulanci Oblastní nemocnice, kortikoidové masti a tinktury do vlasů, lázeňská léčba v Lázně Kostelec u Zlína, pobyty u moře v Chorvatsku. Po lázeňských a přímořských pobytech byl vidět nejlepší výsledek -  zmenšení šupinatých stroupků po těle. Bohužel v podzimních a zimních měsících se lupénka znovu vždy objevila a to ve větší míře. Největší ložiska psoriasis byla ve vlasech, loktech, stehnech. 
Průběh léčby s produkty LR:
Nejdříve jsem dle rady paní Evy Nezavdalové  ,,počůrala,, PH papírek, ze kterého se zjistila nejvyšší možná míra zakyselení organismu. Z tohoto důvodu bylo nasazeno 3x denně 4 kapsle Pro Balance /minerální látky/ pro-balance, poté tekuté Colostrum colostrum-imunita a 3x denně 5 cl  Aloe vera drinking gel Broskvová /Peach/ aloe-vera-drinking-gel-peach-broskev. Suchá šupinatá ložiska lupénky během měsíce užívání zčervenala a začala svědit. Zpanikařila jsem a chtěla jsem s kúrou přestat.
 
Podporu mi dodala paní Nezavdalová, která můj stav konzultovala s českými lékaři, kteří potvrdili účinky LR produktů a mou reakci na ně. Vydržela jsem tedy další druhý měsíc, kdy jsme moje portfolio produktů rozšířily o Super Omega 3 mastné kyseliny super-omega.  Takhle jsme postupovaly s paní Nezavdalovou po dobu 4 měsíců kdy mi paní Eva sjednala Věrnostní program pro odběr Aloe Vera drinking gelů přímo z centrálního eshopu v České republice, kde jsem měla tu nejnižší nákupní cenu. 
 
V terapii nadále pokračuji a užívám: 2x denně 5 cl Aloe vera drinking gel Broskev a 2x denně Super Omega 3 mastné kyseliny /rybí tuk/
 
Závěr: ložiska psoriasis zmizela z nohou, rukou, zlepšil se stav nehtových lůžek; ložiska zůstala na pokožce hlavy =  tohle zjištění mi nevadí. Jaterní testy jsem měla při poslední kontrole v normě a podařilo se mi upravit si stravu a zhubnout 10 kilogramů. Důležité je pro mne i to, že v létě už bez studu, můžu nosit kraťasy a krátké rukávy u triček - nemusím už pokožku schovávat.
.
Všem doporučuji servis a rady od paní Nezavdalové. Jste zde v dobrých rukou a pevně věřím, že vám produkty LR pomůžou stejně jako mě.
 
Bohuslava, Kolín
 
 
20210210_173710                 psoriaza
Hodnocení obchodu na Zboží.cz